Trénuj jako andílek Victoria’s Secret

Jedna z nejžhavějších módních přehlídek roku se blíží. A většina světových topmodelek proto nyní tráví více času v posilovnách než kdekoliv jinde. Jak vypadá jejich trénink? Co je baví, a co naopak vůbec nemusí? Zapátrali jsme na Instagramu a vybrali jsme pro vás pár tréninků pro inspiraci. Jestli andílci cvičí poctivě (o čemž absolutně nepochybujeme), se budete moci přesvědčit již 8. listopadu na obrovské módní show.

ELSA HOSK

Šušká se, že to bude právě tato švédská modelka, která oblékne podprsenku za milion dolarů. A my už pár měsíců sledujeme, jak střídá oblíbené lekce boxu a spinningu s tréninkem u vyhlášené fitness guru Megan Roup.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
cara

JASMINE TOOKES 

Tahle kráska sport prostě miluje. A neváhá si dávat svoje osobní #fitnessgoals. Díky jejímu Instagramu můžete sledovat, jak se jí to daří.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
cara

ROMEE STRIJD

Někdy nám přijde až neuvěřitelné, jakou má tahle dánská kráska tah na branku. 48 hodin je na cestě z Tokia do Los Angeles a přesto vstane v šest hodin ráno a jde si zacvičit. Ideálně se svým přítelem. Pokud někdo hledá na instagramu motivaci pro cvičení, tak tohle je ten správný účet.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
cara

LAIS RIBEIRO

Brazislká topmodelka nedá dopustit na cvičení pilates na reformerech. To podle ní vytváří ty nejštíhlejší svaly na světě. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
cara

STELLA MAXWELL

Jediná britská modelka v řadách Victoria’s Secret miluje cvičení venku. Takže pokud to jen trošku jde, ráda cvičí jógu nebo pilates s pěkným výhledem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
cara

GEORGIA FOWLER

Georgia pochází z Nového Zélandu, ale doma příliš času netráví. Proto pokud nemůže pracovat se svým osobním trenérem Joem Holderem, cvičí podle různých fitness aplikací.

Zobrazit příspěvek na Instagramu