Bella Hadid jako tvář valentýnské kampaně Victoria's Secret 2023

Valentýnská kolekce Victoria's Secret 2023

Není to pouze Bella Hadid, ale i řada dalších světových modelek jako Imaan Hammam, Adut Akech nebo Candice Huffine se oblékla a pózovala na červeném pozadí v nejnovější kampani. Luxusní spodní prádlo nafotila slavná fotografka Camille Summers-Valli.

Bella Hadid je hvězdou nové kampaně

Modelka na fotografiích vyniká a potvrzuje tak svoji pozici mezi nejlépe placenými kráskami světa. Čelo žebříčku drží její kamarádka Kendall Jenner, která svůj příjem navyšuje díky účasti v reality show The Kardashians.

Inspirace Marilyn Monroe

Fotografie Belly Hadid s růžovými rukavicemi nápadně připomíná slavný outfit Marilyn Monroe k písni Diamonds Are a Girl's Best Friend. Modelka spodního prádla v kampani pózuje v podprsence Very Sexy Shine Heart Push-Up Bra, podvazcích a tangách. Brunetka se dříve objevila v reklamách Victoria's Secret Holiday 2022.

Single život podle zesnulého Karla Lagerfelda

elle.cz

Hvězdné zákulisí

Modelky VS oblékly věci z kolekcí Very Sexy a Dream Angels. Tyto kolekce byly vyrobeny, jak pro pohodlné chladné večery, tak pro vášnivé chvíle s partnerem. Jsou plné fascinující krajky, třpytivých doplňků a krásných detailů. Stylistka Gabriella Karefa Johnson pracovala na valentýnském focení s make-upem od Marcela Gutierreze a vlasy měl v režii Evanie Frausto.