REKLAMA

Soňa Porupková: Postavte se před publikum se sebevědomím

REKLAMA

Soňa Porupková působí jako moderátorka na zpravodajské stanici CNN Prima News. S Liborem Boučkem moderuje každé ráno pořad Nový den. Zkušenosti má i z hlavní večerní zpravodajské relace na Primě. Má mnohaleté mediální zkušenosti. Soňa 8 let pracovala jako moderátorka i editorka na zpravodajské ČT24. Prošla i zpravodajskou televizí Seznam. Vystudovala žurnalistiku na MU v Brně a už při studiu se věnovala moderování v rádiu. Své znalosti předává dál a pomáhá všem, kdo chtějí zlepšit svůj mluvní projev a vystupování. Výuce rétoriky se věnuje přes deset let. 

 

 

Co je ELLE ACADEMY?

Odpolední online setkání, které je určeno především ambiciózním ženám, které se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budovat kariéru a naučit se více o osobním rozvoji a selfbrandingu. Cílem akce je nejen přinést motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady a návody, case studies, které vám pomohou rozvíjet stávající kariéru, nebo nastavit nový profesní směr. 

Pokud se rozhodnete, že ELLE ACADEMY stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA