ELLE ACADEMY: Online event, kde se naučíte vše o self brandingu

Co je ELLE ACADEMY?

Odpolední virtuální setkání, které je určeno především ambiciózním ženám, které se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budovat kariéru.

Cílem akce je nejen přinést motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady a návody, case studies, které vám pomohou rozvíjet stávající kariéru, nebo nastavit nový profesní směr. Samozřejmostí jsou i souhrnné závěry z přednášek, které obdrží každý registrovaný účastník ve formě pdf.

Program

Celý online event zahájí moderátorka Pavlína Louženská v 17:00 a povede ho až do jeho konce ve 20:00. Jako první se představí se svou přednáškou na téma: "Sebehodnota jako osobní značka" koučka a lektorka Janka Chudlíková. Po ní se podělí o své zkušenosti HR náboráře Petra Nulíčková a moderátorka a lektorka mediálních a komunikačních dovedností Soňa Porupková poskytne praktické tipy jak zlepšit svůj mluvený i vizuální projev a zároveň působit před publikem přirozeně. V rámci celého programu si osvojíte i tipy a triky sociální sítě při budování osobní značky. Dozvíte se, co funguje a čeho se vyvarovat. Jednotlivým speakerům budete moci samozřejmě klást i různé otázky. 

Pokud se rozhodnete, že tato akce stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

Mohlo by se vám líbit

Opravdu vám chytré aplikace ulehčí práci? Známe 7 nejlepších

Mít co nejlepší výsledky za nejkratší možný čas. To si určitě přeje každý, kdo je placený za hotovou práci, nikoli za počet hodin, které stráví v kanceláři. Pokud do této party také patříte, jistě uvítáte každou drobnost, která vaši práci zpříjemní a zefektivní. Patří sem ale i aplikace do chytrého telefonu?
elle.cz