Hvězdy a jejich sourozenci. Život ve stínu úspěšných bratrů i sester

Věděli jste, že hvězda Harryho Pottera Emma Watson má pohledného bratra Alexe, který se živí jako model a příležitostný herec? A že herečka Penélope Cruz má sestru, která jako by jí z oka vypadla? Zatímco některé dvojice jsou si podobné jako vejce vejci, u jiných byste nevěřili, že mají cokoliv společného. Genetika si se vzhledem lidí opravdu umí pohrát. Přesvědčte se o tom v naší galerii. 

Prohlédněte si snímky hvězd s jejich méně slavnými sourozenci:

 

Divoké vztahy a silná pouta

Velkého zájmu médií se těší především bratr herečky Angeliny Jolie James Haven. Ten se dostal do hledáčku fotografů poté, co svou sestru vášnivě políbil hned na několika společenských akcí a mnozí si začali šuškat o tom, zda v jejich vztahu nepanuje podivná a přílišná náklonnost. 

Blízké sourozenecké pouto ke svým sestrám chovají i herečky Sienna Miller, Jennifer Lopez či Penélope Cruz, ke svým bratrům zase například herečka Emma Watson či herec Rami Malek, který spolu se svým dvojčetem dokonce i bydlí.

 

Jak dnes vypadají děti slavných modelek? A čím se živí?

elle.cz

 

Jako vejce vejci

Sourozenecká dua, která si můžete prohlédnout v naší galerii, jsou si v mnohém podobná. Nejčastěji v kariérním zaměření. Herectví zasvětil svůj život třeba bratr herečky Kate Hudson, bratr country a popové hvězdy Taylor Swift či sestra herečky Kaley Cuoco, která zazářila v seriálu Teorie velkého třesku. Obě sestry se pak objevily i ve druhé řadě seriálu Letuška, kterou momentálně vysílá HBO Max.

Jsou však i tací, kteří dali přednost vysokoškolskému vzdělání a odborným profesím, třeba sourozenci herce Ramiho Malika. Zatímco jeho dvojče Sami pracuje jako učitel, jeho sestra Yasmina se stala doktorkou a zabývá se urgentní medicínou.

 

Zdroj: Wikipedia Commons, Mirror, Bored Panda, Pop Sugar, Wiki Celebs, Hello Magazine

Když se talent dědí. Kate s Goldie pojí láska k herectví i k módě

elle.cz