Těhotná a sexy: Chrissy Teigen jde ve stopách Rihanny

Teigen oznámila těhotenství začátkem srpna, přesně dvacet dva měsíců poté, co s třiačtyřicetiletým hudebníkem přišla v pátém měsíci o nenarozeného syna Jacka. „Posledních pár let bylo plné rozporuplných emocí, ale radost opět naplnila náš domov a naše srdce. O jednu miliardu ran silnější můžu prozradit, že další miminko je na cestě,“ napsala šestatřicetiletá Teigen na svém Instagramu. 

Těhotenství chtěla oznámit už dřív, nakonec si to ale pokaždé rozmyslela. „Při každé schůzce u doktora jsem si říkala: 'OK, jestli dnes bude vše v pořádku, oznámím to', ale pak jsem si vždycky vydechla úlevou, když jsem uslyšela tlukot srdce, a řekla si, že ještě počkám. Byla jsem pořád nervózní. Nemyslím si, že někdy odejdu ze schůzky s větším nadšením než s obavami, ale zatím je všechno perfektní, krásné a cítím naději,“ vysvětlila. 

TOP looky Chrissy Teigen:

Vnitřní i vnější proměna

Teigen se v minulosti potýkala se závislostí na alkoholu a holdovala také kosmetickým úpravám. Nechala si vylepšit poprsí silikonem, dát si výplň do tváří a rtů a absolvovala liposukci podpaží. Kromě toho prozradila, že se změnil i její sexuální život. „Poté, co se nám narodila dcera Luna, jsem začala hodně pít. Málo jsem jedla a cítila se ve svém těle špatně,“ prozradila v rozhovoru pro magazín Sports Illustrated. 

Tomu všemu ale před dvěma lety odzvonilo, když se s manželem začali pokoušet o třetí dítě. „Abych byla upřímná, někdy mi ten pocit zacyklení a bezstarostnosti chybí, ale ke konci už to stejně nebylo moc zábavné. Pila jsem, abych zahnala šílenou úzkost, která zmizela, když jsem přestala pít,“ napsala na Instagramu. Začala o sebe více dbát, a to jak po psychické, tak i fyzické stránce. Zbavila se silikonového poprsí, nechala si odstranit výplně ve tvářích i rozpustit výplň rtů. Fanoušci to okamžitě přijali s nadšením. „I když stále nevím, jestli už nikdy pít nebudu, vím, že už nikdy nechci být taková, jaká jsem byla,“ okomentovala celou záležitost. 

Inspirací pro těhotné

Teď se cítí podle svých slov dobře a jediné, co ji frustruje, jsou okamžiky, kdy se ohlédne zpět a zjistí, že si kvůli alkoholu nepamatuje některé dny. Nechala se vyfotit nahá jen v černých kalhotkách, ve kterých dala na obdiv už velmi patrné těhotenské břicho, a na levém stehně ukázala modřinu, kam si nechávala aplikovat injekce s hormonální léčbou. Podobně jako Rihanna chce i ona se všemi sdílet svůj požehnaný stav a vykřičet do světa, jak je šťastná. Sice už není hvězdou plavkového vydání magazínu Sports Illustrated jako před dvanácti lety, i tak má pořád co ukázat. 

V srpnu si nechala dělat fotky, na které ji připravoval více než čtyřicetičlený tým lidí složený ze tří kadeřníků, vizážistky, stylisty a dalších osob. Své hnědé vlasy si nechala zarovnat na boba a sluší jí to jak v bílých přiléhavých šatech, tak i v odhalených květovaných. „Své dítě pojmenuji písmenem, na kterém mi přestanou růst prsa. Vypadá to, že od G nebo H,“ vtipkovala při focení. 

Modelka, která nikdy nešla daleko pro břitké komentáře, se otevřeně hlásí k tomu, že s manželem využili pro založení rodiny reprodukční medicínu, pomocí které přivítali na světě v roce 2016 dnes šestiletou dcerku Lunu a posléze v květnu roku 2018 syna Milese, kterému jsou nyní čtyři roky.

 

Zdroj: usmagazine.com, suggest.com