Vše, co potřebujete vědět o tajné svatbě Scarlett Johansson

29. října 2020 se na Instagramu charitativní organizace Meals on Wheels, která pomáhá seniorům se zdravým stravováním, objevil poněkud nevšední příspěvek. Fotografie lodi s nápisem Jost married. Slovní hříčka, jež vychází nejen z obvyklého „právě oddáni“ má signalizovat také příjmení ženicha, který si vzal nejlépe placenou herečku současnosti. Scarlett Johansson charitativní společnost Meals on Wheels během celé pandemie podporovala a umožnila jim sdílet tuto radostnou zprávu mezi prvními. K podpoře vyzvala organizace své sledující právě i touto fotografií. Není nic lepšího, než když se spojí příjemné s užitečným.

30 momentů Leonarda DiCapria, na nichž můžeme oči nechat

elle.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Víc detailů, prosím

Své soukromísi novomanželé bedlivě střeží, a tak veškeré informace o jejich svatbě světová média převzala z již zmíněného instagramového příspěvku. „Svatba proběhla v komorní atmosféře nejbližší rodiny a přátel, a to za přísných bezpečnostních opatření proti onemocnění covid-19,“ uvedla organizace v popisku. Herečka s televizním moderátorem Colinem Jostem chodí už od roku 2017 a své zasnoubení oznámili v květnu loňského roku.

Soutěžte o kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace

elle.cz

Zásnubní a snubní prstýnek Scarlett Johansson

V červenci jsme mohli poprvé spatřit hereččin zásnubní prsten, který vynesla na komiksový festival Comic Con. Jeden z „kamenů věčnosti“, po němž prahli hrdinové z Avengers, však nečekejte. Jedenáctikarátový hnědý diamant navrhl vrchní šperkař James Taffin společnosti Givenchy a my se po tomto skvostném kousku nemohli dočkat na to, jak bude vypadat ten snubní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

S ním se poprvé Scarlett Johansson ukázala teprve nedávno, a to při své procházce po New Yorku. Jedná se o velmi klasický zlatý prsten bez zdobnějších detailů, který jsme ve stejné variantě mohli vidět i na Colinovi. „Oba si teď vedeme skvěle, já si koupil elektrokolo a ty ses oženil se Scarlet Johansson,“ vzkázal moderátorovi v přímém přenosu jeho kolega a komik Michael Che. Právě při tomto momentu, kdy Colin rozhazoval rukama, mohli pozorní diváci zahlédnout totožný snubní prsten i na jeho prsteníčku.

 

Colin Jost
Info ikona