Dating History Roberta Pattinsona

Nina Schubert

Před příjezdem do Los Angeles, aby si zahrál hlavní roli v upíří filmové sérii měl Pattinson v Londýně dlouhodobý vztah se svou sousedkou a spolužačkou Ninou Schubert. Pár se rozešel po Pattinsonově přestěhování do Hollywoodu v roce 2006.

Imogen Ker

Další z Pattinsonových přítelkyň byla britská herečka Imogen Ker, se kterou chodil v roce 2008. Z tohoto období však existuje jen pár paparazzi snímků.

Kristen Stewart

Mezi nejvýznamnější patří jeho bývalá partnerka Kristen Stewart, se kterou se seznámil na natáčení prvního dílu Twilight v roce 2008. Svou náklonnost odhalili světu v roce 2009 poté, co se spolu začali objevovat jako pár nejen na filmovém plátně, ale veřejně i ve svém soukromém životě. Pár společně poskytoval rozhovory, bok po boku se objevoval na červeném koberci, a dopřávali tak fanouškům momenty, které s napětím sledovali skoro po celou dobu natáčení série filmů. Po natáčení posledního dílu Twilight se jejich osudy rozdělily. Pattinson a Stewart byli spolu až do roku 2012, rozešli se poté, co Stewart přiznala nevěru s režisérem Rupertem Sandersem. V listopadu roku 2021 se Kristen zasnoubila s herečkou Dylan Meyer.

Kristen Stewart

Riley Keough

Další herečkou, jejíž srdce si Robert Pattinson získal, byla Riley Keough, vnučka Elvise Presleyho. Keough a Pattinson se seznámili na natáčení filmu The Runaways už v roce 2010 a chodili spolu několik měsíců.

Dylan Penn

Další ženou, se kterou byl Robert Pattinson spojován, je herečka Dylan Penn, dcera slavného herce Seana Penna a Robin Wright. Pattinson a Penn spolu byli krátce v roce 2013.

FKA Twigs

Pattinson našel v roce 2014 zalíbení v hudebnici a skladatelce FKA Twigs. Ačkoli to zpočátku vypadalo, že jsou oba jen přátelé, obrázky Pattinsona v zákulisí na koncertech zpěvačky, kde stál s růžemi v náručí, tyto zvěsti potvrdily. Pár měsíců po odhalení jejich vztahu se začalo spekulovat, že jsou zasnoubení. Po třech letech však Pattinson a Twigs v roce 2017 svatbu odvolali a šli každý svou vlastní cestou.

Suki Waterhouse

Po dvou významných vztazích Pattinson váhal, zda má v roce 2018 něco odhalit o své angažovanosti s anglickou modelkou, herečkou a zpěvačkou Suki Waterhouse. Dvojice však byla v průběhu let spatřována společně častěji a častěji, až nebylo cesty zpět. Svůj debut na veřejnosti měl pár až na sklonku minulého roku na přehlídce Dior v Egyptě, kde v první řadě usedli společně a stali se oblíbeným terčem přítomných fotografů. Jejich zamilované snímky obletěly svět. Před pár dny byli spatřeni na Met Gala a vše nasvědčuje tomu, že jsou spolu šťastní.

Suki Waterhouse

5 + 1 role Roberta Pattinsona

elle.cz

Zdroj: L'Officiel, ELLE