Život po padesátce nekončí. Cate Blanchett je toho důkazem

Její krásu, půvab a nehynoucí šarm obdivuje celý svět. Díky její alabastrové pleti s jemně načervenalými tvářemi  se stala inspirací nejedné kosmetické i módní značce. Ty se přímo perou o její přízeň. A Kate si stejně jako filmové role vybírá i značky, kterým propůjčí svůj nezaměnitelný půvab mísící se s osobitým humorem. A těm, se kterými spolupráce funguje, je věrná.

A právě ke jménu Cate Blanchett už dlouhou dobu neodmyslitelně patří Giorgo Armani. Ikonickou vůni Si Cateina tvář zdobí už mnoho let. Ta se pravidelně umisťuje mezi nejpopulárnějšími ženskými parfémy.

Nejlepší módní momenty Cate Blanchett:

Blanchett svoji kůži do Armaniho často obléká celou. Nesčetně mnoho jejích IT momentů na červeném koberci má na svědomí právě věhlasný italský módní dům. Předávání Oscarů 2014. Šaty v barvě champagne s rozevlátou tylovou sukní překrývající zlaté Swarovski krystaly. "Jsou těžké, ale miluju je," řekla Blanchtett na adresu šatů. Šatů, které obdivoval celý svět a stavěl jí do popředí žebříčků módních policí. To ale nebylo poprvé, kdy jsme jí bezhlavě obdivovali. 

V galerii si můžete prohlédnout to nejlepší z jejích módních momentů, na kterých už několik let spolupracuje se stylistkou Elizabeth Stewart. Ta se mimo Blanchett stará i o hvězdy jako jsou Julia Roberts nebo Sandra Bullock.

 

Autor: Mirek Tomko

Zdroj: Wikipedia Commons, W Magazine

Margot Robbie jako nová Barbie

elle.cz