Zaplavat si a u toho koukat na slony, jak se osvěžují u jezírka s vodou? Nebo se raději chcete kochat výhledem na slunce zapadající za hory? Na světě totiž existuje několik hotelů, které mají bazény rovnou s výhledem na nejkrásnější místa planety.

Ti, co navrhovali tyto hotely, přesně věděli, že kontrast mezi přírodou a uměle vytvořeným bazénem bude dechberoucí. Jen si představte, jak večer ležíte u bazénu a koukáte na moře a hory v dálce. Připravte si pasy, sbalte kufry, protože tohle chcete zažít!

  1. Four Seasons Safari Lodge Serengeti

Z bazénu rovnou výhled na slony, žirafy, zebry a jiná zvířata. To můžete zažít v hotelu v samém srdci národního parku v Serengeti v Tanzánii. Není lepší způsob jak poznávat safari zblízka.

1 four seasons safari lodge serengeti 6b77a


 

  1. The Resort At Pedregal

Prvotřídní vyhlídku na moře můžete zažít jedině v mexickém Los Cabos. V dálce můžete zahlédnout dokonce velryby nebo delfíny, kteří si budou hrát ve vlnách. K tomu už jedině drink ve vodním baru. Na zdraví!

2 the resort of pedregal fbaa6 


 

  1. The St. Regis Princeville Resort

Pohled na hory, vodopády a kaňony, který se vám naskytne v havajském Kauai, vás jen tak neomrzí. Nejlépe ho sice zažijete například z helikoptéry, ale pokud máte strach z výšek nebo jednoduše chcete odpočívat u bazénu, využijte služeb právě tohoto hotelu. O výhled z bazénu, který se nachází na rozloze 465 m², rozhodně nebudete ošizeni.

 3 the st regis princeville resort 37c10


 

  1. Cape Weligama

Přímo na pobřeží Srí Lanky, které je lemováno palmami, se na útesu nachází resort all-villa Relais & Châteaux. Po celém objektu se navíc nachází několik menších bazénů. Nejkrásnější pohled se vám je však ze zahnutého bazénu na samém okraji areálu, kde můžete pozorovat vlny narážející na útes.

 4 cape weligama cfe77


 

  1. The Joule Hotel

To, že máte raději pohled na městskou džungli víc než na tu opravdovou, rozhodně není žádnou překážkou. Úžasný skleněný bazén na střeše hotelu Joule v samém centru Dallasu vám nabídne krásný výhled na architekturu města.

 5 the joule hotel d4631


 

  1. Zemi Beach House Resort & Spa

Symetrický bazén v tomto resortu na ostrově Anguilla vám nabídne neuvěřitelný zážitek. Bazén je totiž postaven přímo u moře a dělí ho od něj pouze skleněná zeď, což vám přinese iluzi nekonečnosti.

 6 zemi beach house resort and spa 20e98


 

  1. Anantara Golden Triangle

Z průzračného bazénu v hotelu Golden Triangle máte výhled rovnou na tři asijské země – Thajsko, Barmu a Laos. Zalesněné okolí vás jednoduše okouzlí. A k tomu všemu můžete pozorovat toulavé slony v zamlženém údolí pod sebou.

7 anantara golden triangle f1c1e


 

  1. Grace Santorini

Za krásným výhledem nutně nemusíte přes celou zeměkouli. Důkazem je rozhodně Řecko, které si nás svými romantickými vyhlídkami získalo už dávno. Když k tomu přidáme ještě bazén, pod kterým se rozkládá Egejské moře, zamilujeme se ještě víc.

 8 grace santorini 25b30


 

  1. Banyan Tree Seychelles

Pláže na Seychelách jsou díky lemování masivními žulovými balvany a hedvábně bílemu písku považovány za nejlepší na světě. Není však od věci mít svůj privátní bazén s výhledem na tuto nádheru (každý resort v této oblasti má svůj vlastní) a ještě k tomu s drinkem v ruce.

 9 banyan tree seychelles e3bd6


 

  1. Amankila

Všichni jistě víme, že Bali je ve vyhlídkách naprostou špičkou. V resortu Aman na východním pobřeží se nacházejí tři kaskádovitě naskládané bazény, ze kterých máte výhled přímo na černé pláže pod sebou, ale i na kopce v dáli.

10 amankila fe304