Zahraje si Margot Robbie panenku Barbie?
O filmu o nejslavnější hračce světa se spekuluje už dlouho. Dočkáme se ho konečně?

Na film mělo několik let práva Studio Sony, ale k natočení nikdy nedošlo. Nikdo totiž nenapsal pořádný scénář. A to byly s rolí nejslavnější panenky světa spojovány jména jako Amy Schumer nebo Anne Hathaway. Nyní ale lhůta filmových práv vypršela. společnost Mattel svou značku Barbie v hodnotě tří miliard dolarů předala jinému filmovému studiu - Warner Bros.

Hlavním důvodem je herečka Margot Robbie, která by si měla zahrát hlavní rolí a být zároveň producentkou filmu. Původní plán byl, že film půjde do kin v květnu příštího roku, už teď je ale jasné, že to studio nestihne. 

A o čem by měl film vlastně být? Jádrem celého příběhu by mělo být vyhoštění panenky Barbie z Barbielandu, jelikož je ve světě ostatních panenek příliš excentrická a mezi ostatní nezapadala. Vydala se tak na cestu do reálného světa, kde měla dojít k prozření, že dokonalost se nachází především uvnitř člověka, a že klíčem ke štěstí je víra v sama sebe bez povinnosti snažit se dosáhnout nedosažitelných standardů dokonalosti. 

Jestli tento plán Warner Bros dodrží, nebo přichystají něco zcela jiného, teprve uvidíme. Těšíte se?