Emily in Paris se vrací. Co vše zatím víme o čtvrté sérii?

Na skok do třetí série

Když Emilyina neschopnost se o čemkoli rozhodnout jí stojí místo v nové společnosti Sylvie, snaží se zachránit svou pozici alespoň u Madeline. Ta ovšem prohlásí, že se Savoir hroutí, a nabídne Emily letenku zpět do Chicaga. Emily to sice zvažuje, ale brzy si uvědomí, že v Paříži ještě neskončila. Neskončila ani s nerozhodností, která ji pronásleduje i v milostném životě. Přestože její vztah s Alfiem vypadá nadějně, mezi ní a Gabrielem to pořád ještě jiskří. Šéfkuchař je ale zadaný s Camille, která si mezitím potají užívá románku s řeckou umělkyní Sofií. Navzdory tomu, že oči obou visí na někom jiném, Gabriel i Camille se zasnoubí. Když ale nastane čas vyslovit své ano, Camille prohlásí, že si nemůže Gabriela vzít. Stejně jako Alfiemu, ani jí neuniklo živé citové pouto mezi Emily a Gabrielem. Oba vztahy tak rázem skončí. Zdá se, že Emily s Gabrielem už v cestě nic nestojí, jenže opak je pravdou. Camille je těhotná…

Tři - dva - jedna! Nová řada Emily in Paris se nezadržitelně blíží!

elle.cz

Emily v Římě

Netflix sice ještě neoznámil oficiální datum vydání, ale skvělou zprávou je, že produkce čtvrté série je v plném proudu. Natáčení začalo 19. ledna 2024 a slibuje divákům další pařížské scény, milostné trojúhelníky a extravagantní kostýmy. Lily Collins, která ztvárňuje Emily, potěšila fanoušky letmými pohledy do zákulisí a svůj návrat do ikonické role potvrdila prostřednictvím sociálních sítí. Tam mimochodem také naznačila, že se Emily vydá na „románskou dovolenou“. Snad jí italština půjde lépe než francouzština.

Na koho se můžeme těšit?

V čele hereckého ansámblu opět stojí Lily Collins jako Emily Cooper, dále Ashley Park jako Mindy, Lucas Bravo jako Gabriel a Camille Razat jako Camille. Fanoušci se mohou těšit také na návrat Philippine Leroy-Beaulieu v roli Sylvie, Bruno Goueryho jako Luca, Williama Abadieho jako Antoina a mnoho dalších. Koluje zpráva, že se ve 4. sérii objeví první dáma Francie Brigitte Macronová. Deník Daily Mail získal její fotografie z natáčení s Lily Collins, která dříve v talk show zmínila, že se s první dámou již setkala. „Ve skutečnosti je opravdu velkou fanynkou seriálu,“ prozradila Lily. Podrobnosti o roli Macronové v nové sezóně jsou zatím tajné.

The White Lotus: Zde je vše, co víme o třetí sérii seriálu Bílý lotos

elle.cz

Jak vypadá budoucnost seriálu?

Tvůrce seriálu Darren Star pro ELLE.com uvedl: „Je tu mnohem více příběhů, které je třeba odvyprávět, a v blízké době věci uzavírat nebudeme.“ Čtvrtá série tedy rozhodně nebude poslední. „Všichni kreativně cítíme, že jsme uprostřed něčeho, co nesměřuje ke konci.“ Pokud se ale těšíte na malý přírůstek do pařížské rodiny, budete si muset ještě chvíli počkat. Darren Star se svěřil, že miminko ve čtvrté sérii pravděpodobně ještě nepřijde. Přeci jen dosavadní tři série Emily in Paris pokrývají pouze šest měsíců.

Bridgerton je zpět: Zde je vše, co víme o třetí sérii

elle.cz

Zdroj: ELLE.com