Do Karlových Varů přijela Karolina Kurková. Topmodelka uzavře festival

Příjezd na KVIFF

Příjezd na filmový festival si Karolína Kurková užila. V letním pruhovaném kompletu doplněném bílými sneakers jí to extrémně slušelo a svůj typický široký úsměv rozdávala na všechny strany. Obrovskou kyticí ji uvítal výkonný ředitel KVIFF Kryštof Mucha a objetím se přivítala také se šéfredaktorkou ELLE Theou Prokop, která po jejím boku stráví dva dny. Právě ELLE a značka Carolina Herrera Karolínu do Karlových Varů pozvaly a ona pozvání přijala. Kam povedou nejbližší Karolíniny kroky?

Mohlo by se vám líbit

Elle Beauty Lounge: Přípravy na letošní poslední červený koberec Varů

V ELLE Beauty Lounge se připravujeme na poslední červený koberec, který hvězdy čeká zítra v pět večer. Nekončící návštěvy celý týden nám byly tím nejlepším tréninkem. Podívejte se, co se dělo za dveřmi hotelu Pupp.
elle.cz

Velkolepý závěr

Karolína si užila slavnostní oběd na pozvání značky Carolina Herrera. Pak se přesunula do ELLE Beaty Lounge v hotelu Pupp, kde ji náš tým připraví na další program. Večer ji totiž od 19:15 čeká Live Talk v KVIFF.TV Parku, v němž ji vyzpovídá právě šéfredaktorka ELLE Thea Prokop. Vstup na tento program je volný, takže pokud se aktuálně nacházíte v Karlových Varech, můžete si půlhodinový talk s Karolínou vyslechnout naživo. V sobotu čeká Karolinu návštěva obou ELLE Bauty Lounges, a to jak v hotelu Pupp, tak v hotelu Thermal. Karolina se tu svěří rukám kadeřníka, make-up artistky a stylisty, kteří se postarají o to, aby na červeném koberci zářila. Sobota je totiž posledním dnem letošního festivalu a závěrečnému ceremoniálu bude předcházet i oblíbená a ostře sledovaná procházka celebrit po red carpet. Bývalý andílek Victoria’s Secret samozřejmě nebude chybět.

Mohlo by se vám líbit

Jana Plodková: Síla potlesku nahradí všechny červené koberce

Krásná Jana Plodková přijela poprvé do Varů s filmem Protektor, za který dostala i cenu Českého lva. S ELLE vzpomínala na svůj první červený koberec a svěřila se nám, že miluje potlesk, obzvlášť ve velkém sále hotelu Thermal.
elle.cz

Práce i čas s dětmi 

Karolína letošní návštěvu Česka pojala částečně pracovně – v Praze a v Karlových Varech má společenské povinnosti. V pondělí a úterý po skončení festivalu ji čeká photoshoot pro ELLE, který, doprovozený rozhovorem, vyjde v zářijovém vydání ELLE. Zároveň ale dny tráví se svou rodinou. Do Česka vzala i své tři děti, se kterými už navštívila své rodné město Děčín, Prahu, Mariánské Lázně a teď i Karlovy Vary.

Příjezd Karoliny Kurkové do Karlových Varů:

Zdroj: autorský článek