Elle Beauty Lounge: Poslední červený koberec

V ELLE Beauty Lounge se toho jako každý rok děje hodně. Zahajovací víkend byl o přípravách na premiéry těch nejvíce očekávaných titulů a péči o mezinárodní hosty. Letos nás svou přítomností poctili iggo Mortensen,, Clive Owen, Daniel Brühl a včera přijela Karolína Kurková. Tyto a další hvězdy českého filmu můžete vidět zítra na posledním letošním červeném koberci. Bez kterých pomocníků se neobejdou vlasoví stylisté a make-up artisti hvězd?

Zaměřeno na vlasy

Vlasoví stylisté Wella vytvářejí trendy beach waves, hollywoodské vlny a wet look pomocí stylingových nástrojů Dyson. Pánské návštěvy, letos mimo jiné Leoš Mareš,Jan Černý a česká legenda Alexander Homola, si také mohou dopřát hvězdnou péči.

Mohlo by se vám líbit

Elle Beauty Lounge: Ty nejlepší beauty momenty

Klíčem k beauty looku nejen na červený koberec je dobrý základ, rychlá hydratační maska, oživující sérum a lehký denní krém s SPF faktorem. Make-upu hvězd vládnou také tekuté produkty jako rtěnka a tvářenka, které jsou velmi lehké, příjemné na nošení a jejich barvy jsou velmi syté. Jaké make-up looky z nich vyčarovali make-up artisti v ELLE Beauty Lounge?
elle.cz

Make-up hvězd

Make-up artisti Douglas / Armani dbají na to, aby make-up vynikl za denního světla a neztratil svůj lesk až do večera. Během dne se návštěvníci skoro vždy vrací do ELLE Beauty Lounge na touch-up. Trendy jsou lehké produkty, hvězdy si oblíbily ty od Giorgio Armani. Další must-have Karlových Varů jsou pleťové masky od Douglas a kolagenové stripsy od Pure District.

Další ELLE Beauty Lounge must-haves

Módě v ELLE Beauty Lounge vládnou róby od Lukáše Macháčka, The Dress a dalších českých i zahraničních designérů. V ELLE milujeme luxusní spodní prádlo od Terezy Vu, kašmír od značky Falconeri, boty Melissa, šperky Apart, sluneční brýle Etnia Barcelona a pro pány pánské obleky Gentleman Store. A ti nemohli v EBL chybět! O dokonalou pleť, na které mohou make-up artisti vykouzlit ty nejvíc hot looky, se stará kosmetický tým Sisley a Helena Rubinstein, o dekolty a záda se stará Dove. Na elegantní manikúru hvězdy chodí k OPI. Není Varů bez Mattoni a nově také očišťujícího Magu. Chuť na sladké zaženou nanuky Magnum, datle Datlea a oplatky Manner. Únavu zase lahodné Caffé Vergnano a energii doplní smoothie kapsičky plné ženšenu Kombe od Pure District. K přípitku v ELLE nesmí chybět šampaňské Moët, drinky namíchané z Campari, Beluga a Fever Tree a elegantní pivo Stella. Je tu také IQOS, v překrásném pokoji od českého módního návrháře Martina Kohouta. V pokojích a v lobby je také nábytek Innex. Máme v EBL dvě novinky: studio Barre a tradiční značka ložního prádla Marieli. Styl se neobejde bez peněz? Tuhle otázku si pokládáme s Visou. Vozy BMW ELLE hvězdy vozí nejčastěji po trase Thermal - Pupp.

ELLE Beauty Lounge must-haves

Zdroj: Autorský článek