ELLE Beauty Lounge, Untold stories: Příběhy hvězd v Grandhotelu Pupp

Vzpomínky na letošní festival budou plné hvězd, které zavítaly do ELLE Beauty Lounge. V prvních dnech festivalu to byly hlavně stálice ELLE Beauty Lounge, mimo jiné Eliška Křenková, Elizaveta Maximová a Aňa Geislerová. Zavítaly k nám i hvězdy diváckého vítěze festivalu filmu Vlny Jiřího Mádla, Táňa Pauhofová a Marika Šoposká. A poslední večer jsme připravili na červený koberec topmodelku Karolínu Kurkovou, která přijela na pozvání ELLE a značky Carolina Herrera. Zkrátka, měli jsme tu čest připravit na nabitý program Varů hvězdy českého filmu, světové topmodelky i mezinárodní hvězdy. Co dalšího se dělo v Grandhotelu Pupp?

Mohlo by se vám líbit

Vyvrcholení karlovarského festivalu a jeho poslední červený koberec

Karlovarský festival byl včerejším večerem oficiálně ukončen. Nejvyšší cenu, Křišťálový glóbus, 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary získal film Náhlý záblesk hlubších věcí. V ELLE Beauty Lounge se poslední večer blýskalo róbami hvězd. Jak vypadalo vyvrcholení festivalu a opravdu poslední červený koberec?
elle.cz

Hvězdné chvilky v Grandhotel Pupp

Annet X v šatech s odhalenými zády od Anamé ukázala ELLE hříšně půvabný tanec na chodbách Grandhotelu Pupp. Denisa Dvořáková vyprávěla příběh ženy v krásných šatech od Lukáše Macháčka, stojíc jen tak u okna. Maria Dušička, také v šatech od Lukáše Macháčka, a Majk Spirit si našli chvíli na letmý polibek na schodech. Veronika Kašáková v nebezpečně červené róbě od Anamé upřeně hledí sama na sebe v zrcadle. O čem asi tak přemýšlí?

Hvězdy v Grandhotelu Pupp

Zdroj: Autorský článek