Leoš Mareš a Monika Marešová: Blond Affair

Leoš Mareš se svou manželkou Monikou vyrazili do Karlových Varů, aby se zúčastnili jednoho z večírků ve Varech. Monika a Leoš byli na titulní stránce loňské lednové ELLE a Monika dokonce nějakou dobu působila v ELLE jako redaktorka. S ELLE dvorním vlasovým stylistou Marty Tylem vymysleli ďábelský plán – odbarvit Leošovi vlasy na blond. Jak to celé vzniklo?

Aspoň jednou to zkusit

My jsme se s mojí ženou v rychlosti rozhodli...“ začíná instagramový příběh Leoše Mareše, ve kterém svůj náhlý nápad o změně barvy vlasů oznamuje. „Já jsem se určitě nerozhodla,“ kontruje se sarkasmem sobě vlastním Monika, na které je jasně vidět, co si o záměru svého manžela myslí. „Vypni to, zapni to znovu a řekni, jak to je!“ nabádá Leoše, aby přiznal pravdu. Leoš následně uznává, že si sám přál se alespoň jednou za život odbarvit. „Co si o tom myslíš?“ ptá se Moniky. „Já bych tě chtěla mít dlouhovlasýho a tmavovlasýho, tak si udělejte o tom obrázek,“ suše prohlásila Monika. Leoš se ale nenechal zviklat a vysvětlil, že se chce novým vlasovým experimentem přiblížit looku svých synů. „Nejdříve se ostříhal a obarvil jeden syn, pak se ostříhal a obarvil druhý syn. Já jsem jediný v rodině, kdo ještě není obarvený, tak jsem si říkal: ,Kluci, jdu do toho s váma.ʽ“

Nahlédněte do ELLE Beauty Lounge:

 

Celá rodina blond

To, co následovalo, odbouralo nejen celé osazenstvo ELLE Beauty Lounge, ale i sledující na Instagramu. Monika totiž bleskurychle připomněla, že odbarvená je i Leošova bývalá manželka: „To budete krásná rodinka. Následoval neřízený výbuch smíchu a další vtípek, že jediný, kdo se vlastně do rodiny nehodí je současná moderátorova žena, protože i dcera Alex má světlé vlásky. „Je to vůbec tvoje dcera? Matka je vždycky nejistá,“ zasmečoval vtípek zpátky manželce Leoš. 

Český Eminem 

Monika si s Leošem a jeho vlasy v poslední době užívá své. Leoš si nedávno v rámci natáčení reklamy na oblíbenou českou cukrovinku nechal rukou komika Štěpána Kozuba vyholit hlavu na pár centimetrů. To vyvolalo velký ohlas mezi Leošovými kolegy v rádiu i mezi jeho fanoušky. Teď svůj krátký sestřih ještě o několik odstínů zesvětlil. Pokud se Monice opravdu líbí s delšími a tmavými vlasy, bude muset na nějakou dobu zatnout zuby, než vlasy Leošovi povyrostou a než se mu nový odstín omrzí. Mezitím jeho fotky s blond hlavou plní český mediální prostor a už si dokonce stihl i vysloužit přezdívku „český Eminem“ nebo „český Beckham“.

Mohlo by se vám líbit

Elle Beauty Lounge: Ty nejlepší beauty momenty

Klíčem k beauty looku nejen na červený koberec je dobrý základ, rychlá hydratační maska, oživující sérum a lehký denní krém s SPF faktorem. Make-upu hvězd vládnou také tekuté produkty jako rtěnka a tvářenka, které jsou velmi lehké, příjemné na nošení a jejich barvy jsou velmi syté. Jaké make-up looky z nich vyčarovali make-up artisti v ELLE Beauty Lounge?
elle.cz

Zdroj: Autorský článek a Instagram Leoše Mareše