Co se děje za zdmi Grandhotelu Pupp? Nahlédněte do ELLE Beauty Lounge

Slavné herečky, modelky a osobnosti české scény, ty všechny se v prvních dnech nechaly v ELLE Beauty Lounge zkrášlit alespoň jednou z našich procedur. Na red carpet se mohou nechat připravit pod rukama špičkových specialistů, jejichž cíl je jediný: nechat hvězdy zářit. Mise je jasná, provedení však vyžaduje součinnost všech týmů a měsíce příprav. Není to však nic nelehkého. Svědčí o tom fakt, že jsme se ve Varech sešli již po desáté. 

Ve službách hvězd

Osobnosti filmu mohou svou návštěvu započít pleťovou procedurou naordinovanou skincare specialisty Sisley. S dokonale připravenou pletí se mohou přesunout do křesla make-up artistů Armani Beauty a Douglas, nechat si nalakovat nehty od OPI či se svěřit do rukou kadeřníků tvořících pod značkou Wella. K tomu si mohou vychutnat šálek kávy od Nespresso či si dát sklenku šampaňského Moet nebo dle chuti namíchaný drink od barmanů Campari. Nebo snad zůstat „o vodě“, ale s Mattoni. Přijde-li chuť na něco dobrého, mohou si hosté do druhé ruky vzít zmrzlinu od Magnum či osvěžit se něčím od Orbit. Módní kousky pro herečky a další osobnosti obstaraly značky Karl Lagerfeld, Falconeri, Zalando, H&M a dále čeští i zahraniční návrháři. Například takové šaty pro Aňu Geislerovou vznikly pod rukama Jakuba Polanky dokonce z piva Pilsner Urquell! Šperky pak hvězdy ozdobí ty nejzářivější od Apart. Lounge je pak vybavena nábytkem od Konsepti, chytrými doplňky od Dyson a červenými vázami značky Rückl. Hosty na filmové premiéry pak odveze ELLE shuttle pod taktovkou BMW.

Nahlédněte do ELLE Beauty Lounge:

Co se děje v ELLE Beauty Lounge?

Jak výsledek práce týmu specialistů ELLE Beauty Lounge vypadá, již víte. Nezbývá než nahlédnout pod ruce všem, kteří se na něm podílejí. Učinit tak můžete v galerii snímků z Grandhotelu Pupp nebo níže ve videu:

Račte nahlédnout do dění ELLE Beauty Lounge Red

elle.cz

Zdroj: Autorský článek