ELLE Beauty Lounge Red, Kiss goodbye: Natália Germani

Oslavy filmu a největší kulturní událost roku končí. V hotelu Thermal se hvězdy připravují na poslední červený koberec 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Letošní ELLE Beauty Lounge Red se nesl v duchu kasina. ELLE slavila třicetiny a to ve velkém! V kasinu se jako krupiéři prostřídali osobnosti českého filmu, mimo jiné Ester Geislerová nebo Vojtěch Vodochodský, a hrálo se o pusu! Do ELLE Beauty Lounge Red zamířila i krásná Natália Germani.

Mohlo by se vám líbit

Elle Beauty Lounge Red: Oslava třicetin na festivalu ve Varech

ELLE letos slaví třicetiny a my si nepřejeme nic jiného než žhavý polibek. Možná je to nevinný vtip, možná to myslíme naprosto vážně. V ELLE Beauty Lounge Red byl loni Red Room, letos je to kasino, ve kterém se hosté a hvězdy mohou pobavit a vsadit se s ELLE o pusu.
elle.cz

Goodbye Kiss

Natália Germani oblékla svůdné malé černé, které jsme doplnili síťkou přes tvář. Její outfit jakoby vypadl z černobílého snímku, odehrávajícího se v kasinu. Germani jsme místo do kasina vzali na chodbu hotelu Thermal. Zachytili jsme ji přešlapující u okna, s nohama ve vzduchu i s nohama pevně na zemi. A došlo i na pusu. Podívejte se na video s Natálií Germani:

Natália Germani v ELLE Beauty Lounge Red