Vychází jarní ELLE Decoration s podtitulem Mindful living

Jste zvědaví, jak bydlí profíci, které živí architektura, design nebo obchodování s nábytkem? Nalistujte hlavní sekci o bydlení a nasajte porci interiérové inspirace! Jako už tradičně vás čeká 40 stran plných originálního bydlení. Buďte si jistí, že tyhle byty jinde nenajdete. Vezmeme vás na návštěvu do luxusní branické vily interiérové designérky Martiny Schultes. Elegantní dům ponořila do nadčasové kombinace černobílé s výraznými prvky ve velbloudí hnědé a malbami na míru od Iry Svobodové. To architekt Petr Jančálek ve svém mansardovém bytě pracoval více se dřevěnými prvky, zimní zahradou a výhledem na poetický karlínský viadukt. Eklektické bydlení vyznává Vladimíra Ilavská, která obchoduje s vintage nábytkem. Její byt najdete na obálce a také na deseti stranách uvnitř čísla. Okouzlí vás její cit pro kombinování starého s novým i vkus na současné umění.

Jarní číslo ELLE Decoration vám také ukáže, že i český design umí být světový. Seznámíme vás s vítězi českého kola soutěže EDIDA, v premiéře představíme nový projekt sklářského umělce Zdeňka Lhotského, se kterým míří do Ameriky a ukážeme, že i na Vysočině se dá žít stylově – vezmeme vás na návštěvu nového pensionu v Jimramově a na originální výstavu do Humpolce.

Pokud stále nebude mít dost, načerpejte další tipy ve speciálu o obývacích pokojích a přidejte si pár nových položek na váš wish list. Cestovní bucket list zase naplníte v článku o místech, kam za odpočinkem duše i těla. Víc už ale neprozradíme, musíte tu krásu vidět na vlastní oči! Pouze na stránkách jarního vydání ELLE Decoration.

Právě na stáncích všech dobrých trafik, online a v knihkupectvích BookTherapy.