REKLAMA

ELLEphoria: O make-up trendech s NotSoFunnyAny

REKLAMA


Jaký je nešílenější make-up trend, který jste kdy zkoušela?  

Určitě ten, když jsem si zkoušela dát červenou rtěnku jako podklad na celý obličej. Mělo to vytvořit  „zdravíčkový“ look, ale asi si umíte představit jak to dopadlo.

A jaký ten nejoblíbenější?  

Určitě malování pih je můj favorit. Dodá to looku přirozenost.

Co pro vás znamená krása jednadvacátého století?  

Pro mě obecně znamená krása, když se člověk cítí dobře ve své kůži a je spokojený. Člověk pak vyzařuje pozitivitu nejen zevnitř, ale automaticky vypadá krásně i z venku.

 

 

Co považujete za nezbytnost ve své kosmetické taštičce?  

Určitě můj voňavý dezinfekční gelík..bez toho nevyjdu  (ten teda samozřejmě v kabelce) a pak asi balzám a rtěnka.

Když byste na opuštěný ostrov měla vzít jen jedno, byla by to rtěnka nebo řasenka a proč?  

Tak asi to nebudeme brát doslovně, protože na opuštěném ostrově bych díky kosmetice asi nepřežila, ale když už, tak Asi růžová rtěnka, protože si s ní můžu udělat, jak rty, tváře, tak i stíny na oči. Ráda se dívám na produkty univerzálně.

Už víte, co představíte na ELLEphorii? Nebo to je tajemství?

Ano, vím, co bude speciálně na ELLEphorii. Mohu jen prozradit, že 22.10. představuji nový produkt a to bude první den ELLEphorie, takže návštěvníci budou mezi prvními, co si budou moct produkt vyzkoušet.

Jaké výzvy vás v nejbližší budoucnosti čekají?  

Je jich hodně, ale na všechny se těším. Momentálně jsem v dokončování vánočních limitek a připravujeme se na příští rok, který bude velký. Bude spoustu nových produktů, ale i projektů..

 

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás!

Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA