ELLEPHORIA: Eliška Judová vytvořila stylové tašky nejen na kosmetiku

ELLEphoria
Info ikona

 

Eliško prosím, řekněte nám něco více o doplňcích, které pro akci ELLEphoria vznikly...  

Pro tento event vznikly tašky dvě. Velká nákupka a malá kapsička. Obě jsou navrženy tak, aby mohly denně sloužit v praktické rovině a současně zajímavě doplnit outfit. Malou kapsičku lze upevnit na opasek a používat ji jako crossbody. Jsem zvědavá, jaké další varianty pro jejich využití najdete!  

ELLEphoria není jen eventem, který prezentuje, jak o sebe pečovat zvenku, ale také zevnitř. Máte nějaký trik na to, jak si ponechat zdravý vnitřek?  

Často se péče o náš vnitřek zaměřuje jen na stravu, ale vliv má také to, co konzumujeme vizuálně a to, co posloucháme. Takže samozřejmě jezte hodně zeleniny, ale také čtěte kvalitní literaturu, choďte do galerií a poslouchejte zajímavou hudbu. Jednoduše, dobře si vybírejte, čemu věnujete své smysly. 

 

Eliška Kacvinský Judová
Info ikona

 

Jak vy sama pracujete na tom, abyste světu ukázala nejlepší verzi sebe sama?  

Snažím se být upřímná, jak ke svému okolí a celému světu, tak i k sobě samotné.  

Jaký je váš tajný beauty trik?  

Úsměv!  

Na co nejvíce těšíte z ELLEphoria?  

Jsem zvědavá, co ELLEphoria připraví v péči o duši. O tu bychom totiž rozhodně všichni pečovat měli. 

 

ELLEphoria
Info ikona

 

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás!

Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.

ELLEphoria
Info ikona

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA