ELLEphoria zavřela své brány. Připomeňte si top momenty akce

Během uplynulých tří dnů jsme měli na festivalu krásy ELLEphoria možnost potkat své oblíbené celebrity, influencery i beauty experty. Ve dvou patrech si u stánků významných kosmetických značek prohlédnout to nejlepší, co aktuálně nabízí. Zastoupena byla hi-tech kosmetika i přípravky na čistě přírodní bázi. Věhlasné celosvětové brandy, i naši čeští výrobci, na které jsme opravdu pyšní.

Na pódiu, ale i přímo mezi námi se střídali významní hosté a dělili se s námi o tajemství svých postav, šatníků, krásných vlasů a dokonalého líčení, ale třeba i o to, jak dosáhnout ve svém životě rovnováhy a spokojenosti. Namátkou můžeme zmínit třeba božskou Daru (ano, zní to otřepaně, ale kdo ji na ELLEphorii viděl, musí uznat, že jiné označení pro ni nepřipadá v úvahu), nádhernou Danielu Peštovou a elegantní Jitku Schneiderovou, vždy příjemnou Patricii Pagáčovou, energickou Ewu Farnou, inspirativní Zuzku Stráskou, stylové Bena Cristovaa a Míru Romaniva nebo vždy krásnou Andreu Kalousovou.

Ochutnávka z druhého ročníku beauty festivalu ELLEphoria:

Celebrity na pódiu střídali odborníci a předávali své rady a tipy ohledně péče o vlasy, make-upu, biohackingu, beauty rutině a dalších tématech. Kdo nepřihlížel dění na pódiu, mohl se účastnit masterclassů, kde dostal ještě objemnější porci informací i praktických tipů, třeba jak si efektně foukat vlasy, upravovat obočí, precizně líčit rudé rty, zahnat vrásky pomocí obličejové jógy, založit všestranný kapsulový šatník a tak dále. Ti, kteří už načerpali dost informací, se mohli nechat zkrátka jen hýčkat.

Spousta z vás z ELLEphorie odcházela s novou manikúrou, nedbalými vlnami, precizně upraveným obočím, bezchybným make-upem nebo opečovanou pletí. Hodně vás bavilo také game-centrum, u kterého si každý mohl z automatu vytáhnout třeba parfém, šperk a další nádherné dárky. Rozdávaly se také poukázky na služby i slevy na nákupy, které se zvláště teď před Vánoci budou více než hodit. A koho přemíra krásy zmohla, mohl si odpočinout a občerstvit se v naší chill-zóně, dát si zde drink, kávu, chutný snack či sladkou tečku na závěr.

VIDEO: Festival krásy ELLEphoria otevřel své brány

elle.cz

Doufáme, že ELLEphoria splnila vaše očekávání, že jste se bavili a že jste opět o krůček blíž k tomu vypadat a cítit se ještě lépe. Děkujeme, že jste s námi byli. A děkujeme také za vaše dokonalé fotky, které jste si vytvořili v našich stylových fotokoutcích, za videa zachycující báječnou atmosféru ELLEphorie a především za vaše ohlasy, které jsme nejen na sociálních sítích zaznamenali. Doufáme, že se vám ELLEphoria líbila alespoň z poloviny tak, jako nám a přáli bychom si, abychom se potkali i na dalším ročníku. A třeba i s těmi, kteří se letos ELLEphorie nezúčastnili. Doufáme, že příští ročník už si ujít nenecháte!

VIDEO: Co přinesl druhý den ELLEphorie

elle.cz