Listopadový horoskop pro všechna znamení

Listopad

Podzimní měsíc přináší zvýšenou potřebu upravit si přirozené tempo a citlivěji tak reagovat na roční období. Příchozí Úplněk v Býku více odkryje téma rodinného hospodaření, úspor a investic ohledně Vánoc a zajištění do zimního období. Listopadové dny Vám pomohou něčemu se snadněji přizpůsobit a tím i podvědomě korigovat příjmy a výdaje s aktuálními potřebami. Pozorovat můžete i to, kdo se snaží něco změnit k lepšímu a jaké úsilí ho to také bude stát. Zajímavou změnu či nečekanou nabídku, Vám může přinést i druhá polovina listopadu ve dnech Novoluní v ohnivém Střelci. Spontánně se můžete rozhodnout zajistit si vstupenky na poutavý vánoční koncert či na jinou jedinečnou tradiční akci.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, měsíc listopad Vám dá do rukou mocný nástroj v podobě Vaší představivosti a hlubšího uvědomění si toho, jaké Vaše myšlenky a úvahy vytváří Vaše budoucí možnosti a také nepředpokládané situace. Učit se tím můžete vytahovat ze svého podvědomí i případnou tendenci s něčím vnitřně bojovat a tím také nalézat klíč k vnitřnímu osvobození a ke svěžímu úhlu pohledu. Citlivěji tak můžete vnímat tikot vnitřních hodin a k jakému významnějšímu kroku Vás navádí. Jako mávnutím proutku se tak může před Vámi odehrávat zázrak a milá odměna za to, k čemu jste ochotni přistoupit a dát něčemu volný průchod. Osamělí Berani mohou i skrze vyjádření vlastní pravdy a odvahy druhému manifestovat, v jakém směru je druhý obrněn ochrannou maskou a co za ní skrývá.

Téma měsíce: Rozum a cit

Býk 

Milý Býci, listopadové dny Vás mohou intenzivněji propojovat s Vaší rodinou a vzdálenými rodinnými vazbami. Čeká Vás významný Úplněk ve Vašem znamení, který Vás může svým mocným vlivem vyzývat k vnitřní sebereflexi a dopřání si odměny za to, co vše jste dokázali a jaké úsilí Vás to také stálo. Co je pro Vás samozřejmé, může být pro druhého fascinující a dokonalé. Prožívat tak můžete pocity naplnění, pokory a úcty k tomu, co sami vytváříte a pečlivě budujete. Zaznamenávat tak můžete přesah určitého moudrého poznání a vyšší smysl Vaší životní cesty. Osamělí Býci více projeví, čemu jsou věrni a zcela oddáni. Mají se na co těšit.

Téma měsíce: Vyšší smysl životní cesty

Blíženci

Milí Blíženci, listopadové dny Vás mohou více přesvědčovat o tom, jak důležitý je přítomný okamžik a jaké svěží podněty a zajímavé poznání Vám nabízí. Učit se tím můžete nechat něco plynout a nezasahovat tam, kde je zapotřebí dát i čas a prostor k přirozenému vývoji. Spadnout Vám tím může i kámen ze srdce. Začít můžete objevovat nový svět a prozkoumávat tím oblast, která Vás samotná fascinuje a posouvá na osobní rovině. Povšimnout si můžete i toho, s jakou lehkostí vyjadřujete své názory a moudré postřehy, které vedou k nezávislosti a svobodné tvůrčí tvorbě. Potěšit Vás může i to, kdo citlivě a pozorně vnímá Vaši ochotu vzájemně si pomáhat. Osamělí Blíženci mohou intenzivněji zaznamenávat, v jakém ohledu je čas jít dál a něco tím i uzavřít. A následně se nechat i něčím milým překvapit.

Téma měsíce: Důvěra v přirozený vývoj

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, průběh měsíce listopadu Vám umožní dojít k hlubokému poznání a tím Vám předávat dosud nezaznamitelné a neuchopitelné informace a pocity. Citlivěji tak můžete reagovat na to, jaké přání se Vám splnilo, aniž byste na něm lpěli či jej očekávali. Můžete mít i zajímavý důvod k tomu, něco si v klidu začít vybírat a posuzovat, co by se Vám lépe hodilo a prakticky také vyplatilo. Potěšit Vás může i to, podle jakého návodu budete postupovat a co tím pěkného sami vytvoříte. Osamělí Raci naleznou motivaci k tomu, do čeho vložit úsilí a nad čím tak i chytře vyzrát.

Téma měsíce: Hluboké poznání

Lev

Milí Lvi, vítá Vás měsíc listopad a s ním i příhodný čas k rekonvalescenci. Citlivěji tak můžete vnímat i to, v jakém směru podpořit imunitní systém a zdravého ducha. Podzimní nálada Vás tak může vyzývat k návštěvě lázní či wellness pobytu, či jinak Vám připomínat, jak důležité je dát přednost tomu, na co jste nemuseli mít čas a již Vám to i pocitově chybí. Zažívat můžete i období, při kterém můžete i podvědomě něco hledat a zkoumat, co také podpoří Váš vnitřní hnací motor a dodá Vám lahodnou výživu těla a duše. Zaznamenat můžete i to, co postupně měníte a co nového tím objevujete. Osamělí Lvi mohou mít zvýšenou tendenci vzpomínat a posuzovat tím i to, jak ten čas letí.

Téma měsíce: Vnitřní rovnováha

Panna

Milé Panny, měsíc listopad Vám umožní názorně a viditelně postřehnout, v jakém směru pozvedáte určitý pevně daný systém a na co tím budete moci s větší lehkostí a pružností reagovat. Velmi bystře prohlédnete na čem ušetřit čas a co nutného si i prakticky předem zajistit. Citlivěji můžete vnímat i to, do jaké vnitřní hloubky se potřebujete naladit a jaké vnitřní posvátnosti a darů se potřebujete dotknout. Konec měsíce Vám osobně něco důležitého ujasní a dořeší tím i určitou setrvačnost, kterou již sami nechcete podporovat. Osamělé Panny mohou zaznamenat, v jaké oblasti začínají citivěji reagovat na to, co chtějí prožívat a jaké jejich předešlé zkušenosti jim napomáhají dopřát si pocity svobody a flexibility.

Téma měsíce: Posílení flexibility

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, aniž byste to očekávali, měsíc listopad Vám otevírá cestu ke spřízněné duši a to i tím, jakou vnitřní proměnou si procházíte a jakou vnitřní vibrací začínáte oplývat. Citlivěji můžete reagovat na to, jakou duševní výživu potřebujete a jaký pomyslný kruh tím i uzavíráte. I drobné nákupy Vám mohou manifestovat to, co Vás přitahuje a co Vás intuitivně zajímá. Již byste měli mít vše potřebné k tomu, co si přejete nadále vytvářet a to i ve vztahové a profesní oblasti. Potěšit Vás může i to, čemu dáváte vznešenost a jakým způsobem to i druhý ocení. Osamělé Váhy nepřehlédnout listopadovou nabídku kulturních a vzdělávacích programů a něco pěkného a obohacujícího si dopřejí.

Téma měsíce: Inovace a kultivovanost

Štír

Milí Štíři, čeká Vás významnější období a to i v souvislosti s tím, jaké okolní vlivy Vám pomohou mít větší ohled na sebe samotné a co si tím i nezištně darujete. Období Vašich narozenin může dát Vašemu blízkému příležitost citlivěji reagovat na to, co je Vaším přáním a jaké štědré gesto bude moci vůči Vám vyjádřit. Zaznamenávat můžete nové pocity a emoce a vnitřně si tím prožívat hlubší proměnu sebelásky. Vynikne Vaše připravenost a praktické zajištění do následujícího období. V polovině listopadu Vás mohou lákat kulturní akce a nabídnout Vám tím přesně to, čím se potřebujete i duševně obohatit. Dopřejte si nádherný zážitek, při kterém můžete sledovat podobné reakce druhých a náramně si to užívat. Čeká Vás příjemná změna a osvobození se od toho, co se Vám zdálo být nespravedlivé či složité. Osamělí Štíři mohou citlivěji reagovat na to, čím si jejich děti či někdo mladší prochází a jakou zkušeností se něco nového učí.

Téma měsíce: Hlubší proměna sebelásky

Střelec

Milí Střelci, začátek měsíce můžete být i organizačně náročnější a to i vzhledem ke svátku Památky zesnulých. Zpozorovat můžete, jaké téma se Vás hluboce dotýká a k jakému velkorysému daru Vás navádí. Podaří se Vám něco důležitého napravit, aniž by Vás to stálo mnoho sil. Dostane se Vám toužebného klidu a upřímné partnerské přízně. Druhá půlka listopadu přináší významnou událost, kterou příznivě podpoří i Novoluní ve Vašem znamení. Měli byste sklízet plody úspěchu a také si něco výjimečného a luxusního dopřát. Čekat na Vás může i skvělá narozeninová show. Konec listopadu podpoří Vaši touhu něco nového podnikat a vyzdvihnout tím Vaše vnitřní dary a jedinečné vyzařování Vaší esence osobnosti. Osamělí Střelci mohou být překvapeni tím, co se v jejich blízkém okolí odehraje a jakou příležitost tím pro sebe získají.

Téma měsíce: Předběžné vánoční přípravy

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, listopadové dny Vás mohou přirozeně navádět ke konkrétní detoxikaci těla a v jakém směru si dopřát aromatické očistné koupele a využít k tomu i příznivý efekt sauny. Hravě si poradíte s tím, co si potřebujete prakticky zajistit a na co se také postupně i s příchozími vánočními svátky připravit. Potěšit Vás může i rodinné shledání a projevená upřímná pozornost vůči tomu, jakou obětavost a pečlivost věnujete Vašemu společnému zázemí. Čekat Vás může i zajímavá společenská událost a dopřání si toho, co je pro Vás již tradiční a poutavé. Osamělí Kozorozi se mohou intenzivněji zabývat tím, co chtějí sami vymyslet a čím chtějí překvapit své blízké.

Téma měsíce: Odpovědný přístup vůči zdravotní péči

Vodnář

Milí Vodnáři, listopadové dny Vás mohou nepřímo navádět k obnovení přirozeného spánkového režimu a tím Vám pomoci nalézt i psychickou rovnováhu a vnitřní klid a mír. Vaše mysl jede na plné obrátky a to může být pro Vás již vyčerpávající. Citlivější propojení se srdečními pocity Vám může přinést zajímavé podněty a nasměrovat Vás tím k tomu, co si také zasloužíte a co Vám racionální myšlení neumožňovalo k něčemu hlouběji proniknout. Vnitřní pocity štěstí tak máte na dosah. Potěšit Vás mohou i příchozí Svatomartinské slavnosti, setkání s přáteli a tradiční lahodné menu. Konec měsíce nabízí svěží vítr do plachet tam, kde to sami potřebujete. Příznivý vliv Novoluní v ohnivém Střelci Vám nabídne příjemný společenský zážitek či pozvánku na kulturně zábavný program. Osamělí Vodnáři mohou intenzivněji zaznamenávat i to, na jaké životní křižovatce se právě nachází a jaký výběr možností je také čeká.

Téma měsíce: Hlubší propojení s vnitřním světem

Ryby

Milé Ryby, transformační štíří energie přináší do listopadového měsíce citlivější vnímání vnitřní proměny a příležitost prohlédnout, jaké vnitřní bloky rozpouštíte a k jakému svěžímu a osvobozujícímu AHA momentu jste vedeni. Listopadové dny Vám tak mohou pomoci najít klíč ke svobodným pocitům tam, kde jste se mohli cítit omezeni či jste si vytvářeli roli oběti. Vyžadovat si to může i více klidu a potřebného soukromí. Samotné Vás může překvapit, s jakou odvahou a přesvědčením se k něčemu otevřeně a pravdivě vyjádříte a jaké úlevné pocity tím získáte. Čekat Vás může i delší cesta, která i druhému upřesní, co je také Vaší součástí a je to pro Vás důležité. Uvažovat můžete i koupi nového vozu či si jinak splnit Vaše přání či k tomu podniknout podstatné kroky. Listopadové dění Vám dodá potřebné nadšení a příjemné důvody k vyjádření spontánní radosti. Osamělé Ryby si vyřídí to, co je i případně dosud brzdilo a co si již nechtějí připomínat. Podpoří tím vnitřní mír a potřebný klid na duši.

Téma měsíce: Intuitivní vedení mířící k jednoduchosti

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA