Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, energie týdne Vás mohou svádět k příjemné změně a nepřímo Vás lákat k pořízení si něčeho nového. Více se můžete zabývat i tím, jaké nové věci musíte svým dětem pořídit a využít tím dny k nákupu všeho potřebného. Podaří se Vám něco s předstihem vyřídit a celkově pohotově reagovat na to, co nového se začíná projevovat. Pocítit můžete zvýšený elán a nadšení ve věci, která je pro Vás osobní výzvou a která Vás i duševně obohacuje. Překvapit Vás může i to, kdo má snahu něco vítaně pozměnit. Osamělí Berani mohou zaznamenat svěží profesní růst a intenzivněji se věnovat tomu, co jim zaručuje dlouhodobé jistoty.

Heslo týdne: Svěží novinky

Štastný den: Pondělí

Býk

Milí Býci, srpnový týden více zviditelní zlepšení konkrétní situace a jaká vítaná změna se tím i projeví. Více můžete tento týden plánovat a vymýšlet různé zlepšovací návrhy. Potěšit Vás může i to, co si stihnete předběžně připravit i ohledně nastávajícího nového školního roku. Po praktické stránce se můžete více zabývat tím, co je zapotřebí odstranit a to i v souvislosti se suchem a odrostlými rostlinami na zahradě. Potěšit Vás může i to, co budete moci druhému darovat či nezištně nabídnout. Víkend Vám odhalí i to, kdo se snaží zlepšit či znovu obnovit konkrétní přátelský vztah. Osamělí Býci mohou více diskutovat o tom, co se děje v pracovním prostředí a jak to souvisí i s jejich osobním životem.

Heslo týdne: Příjemná změna

Štastný den: Sobota

Blíženci

Milí Blíženci, cítit se můžete tento týden jako v jednom kole a mít toho více na starosti. Je možné, že Vás bude také někdo z blízkého okolí potřebovat a nepřímo tím vyžadovat být častěji ve Vaší blízkosti. Citlivěji tak můžete vnímat i to, na koho máte méně času a jak své zájmy propojit s rodinou a přáteli. Pátek Vás může upozornit na to, co byste měli do konce týdne stihnout a jak to i organizačně vhodně propojit. V práci se může více projevit i to, kdo Vám důvěřuje a o co se s Vámi bude chtít soukromě také podělit. Víkend nabízí příležitost navštívit někoho, kdo je v novém prostředí či možnost více se společensky zabavit. Čekat Vás může i konkrétní nová výzva, kterou příjemně podpoří i mocný víkendový vliv Luny ve Vašem znamení. Osamělé Blížence čeká nové poznání a překvapivá pozvánka.

Heslo týdne: Rovnováha ve vztazích

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, začátek týdne může být pro Vás trochu roztržitý a nutit Vás přeskakovat z jednoho zájmu na druhý. Více se můžete soustředit na to, co si sami chcete vybrat a jakou osobní aktivitou to také podpořit. Týden nabízí příjemou přípravu do nového školního roku a příležitost zabývat se tím, co sami chcete vylepšit a v jakém směru tím chcete na sebe upozornit a mile vyniknout. Víkend Vám nabídne příjemné souznění s blízkými provázané upřímným obdarováním a zajímavým překvapením. Potěší Vás i prohlédnutí toho, z čeho jste měli zbytečné obavy. Neděle přínáší skvělou příležitost pobavit se s přáteli či jinak příjemnými aktivitami upevnit nejbližší vztahy. Osamělí Raci mohou citlivěji prožívat i to, kdo jim přeje a je jim nablízku.

Heslo týdne: Příznivý vliv na druhé

Štastný den: Neděle

Lev

Milí Lvi, vítá Vás svěží srpnový týden, který více zviditelní Vaši akčnost a projev nadšení. Měli byste mít možnost svým odpovědným přístupem něco příznivě ovlivnit a citlivěji pozorovat, jaký vliv máte na konkrétní osobu. Týden nabízí i možnost předběžně se připravit na nový školní rok a nepřímo tím i něco znovuobnovit. Intenzivněji můžete vnímat i konrétní příchozí nutnost změny. Víkend si může vyžádat i určitý ústupek, který paradoxně něco urychlí či jinak nečekaně uspíší. Osamělí Lvi mohou více myslet na své blízké a mít zvýšenou tendenci někoho obdarovat. Spontánně se mohou rozhodnout něco pro sebe udělat a něco nového si pro sebe také pořídit.

Heslo týdne: Nutnost změny

Štastný den: Pátek

Panna

Milé Panny, začátek nového týdne přeje novým začátkům a to i ve směru toho, čemu sami chcete dát nový háv a svěží vzhled. Týdenní události Vás mohou prověřovat i v tom, v čem si již umožňujete svobodný výběr a jak Vám v tom i okolní vlivy pomáhají a k čemu Vás vyzývají. Intenzivněji tak můžete vnímat i to, v jakém směru si zkvalitnit život a případně tím přehodnotit i projevenou skromnost vůči sobě samé. Víkend více zviditelní vzájemnou snahu vyjádřit přátelský přístup i tam, kde to dosud vázlo. Osamělé Panny mohou více myslet na to, co musí do konce týdne vyřešit a tím i uzavřít konkrétní minulé téma.

Heslo týdne: Svobodné rozhodování

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, srpnový týden nabízí svěží nový začátek, který nepřímo souvisí s vědomou podporou životní rovnováhy. Cíleně se tak můžete soustředit na to, co nového si chcete pořídit a jak to také souvisí s příchozí danou změnou. Intenzivněji tak můžete prožívat i to, jaké podněty vnímáte příznivě a sami projevujete ochotný a vstřícný přístup. Víkend přináší zajímavé zpětné vazby a to i ohledně toho, v jakém směru je možné usmíření či zlepšení v konkrétním vztahu. Aniž byste to očekávali, setkat se můžete s někým, koho jste neměli možnost delší dobu vidět. Osamělé Váhy mohou již tušit, jaká významná událost je o víkendu čeká a jakým přípravám se věnovat.

Heslo týdne: Rozmanitý víkend

Štastný den: Sobota

Štír

Milí Štíři, týden nabízí zajímavé nové poznání, které si může z Vaší strany vyžádat i určitý odvážný či netradiční přístup. Příchozí události Vás budou moci navést k příjemnému sebepoznání a konkrétní osobní výzvě. Potěšit Vás může i to, k čemu se necháte přemluvit a komu tím dáte i určitou šanci či novou příležitost. Intenzivněji můžete zaznamenávat podněty, které přímo souvisí s životní rovnováhou a projevenou ochotou něco příznivě a celkově prospěšně ovlivnit. Osamělí Štíři mohou zaznamenat nabídku, kterou by neměli odmítat. Druhý může i tajně čekat na jejich upřímný souhlas.

Heslo týdne: Sebepoznání

Štastný den: Sobota

Střelec

Milí Střelci, začátek nového týdne navyšuje potřebu věnovat se přípravám, které přímo souvisí s příchozí vítanou změnou, ze které můžete mít i skryté menší obavy. Citlivěji tak můžete sledovat, jak se konkrétní situace vyvíjí a jakou novou zkušenost či nové poznání tím získáte. O něčem důležitém může rozhodnout i tento víkend a nepřímo Vás nutit, na něco si ve větším klidu počkat. Více se projeví i to, od koho se již odpoutáváte a jak to vnímají i Vaši blízcí. Intuitivně zaznamenáte příznivé okolnosti k podpoře životní rovnováhy v mezilidských vztazích. Osamělí Střelci mohou i skrze konkrétní vzpomínku změnit k něčemu svůj postoj a moudře prohlédnout, co by si měli odpustit a přestat se tím zabývat.

Heslo týdne: Vyzrálost

Štastný den: Neděle

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, začátek nového týdne více zviditelní téma změny a jejího příznivého vlivu. Více se můžete zabývat tím, co sami chcete vylepšit, obnovit či zušlechtit. V určitém směru Vás může čekat něco neobyklého a netradičního. Týden již připomíná přípravy do nového školního roku a využití i sezónních akčních slev. Potěšit Vás tak může i to, co se Vám tento týden i nečekaně podaří a jaké milé překvapení Vám přinese i tento víkend. Konkrétní příchozí dvě možnosti Vás mohou upozornit i na to, v čem byste se měli svobodněji rozhodovat. Osamělí Kozorozi mohou být více roztržití a uspěchaní. Velmi bystře prohlédnou, v jakém směru se konkrétní situace mění k lepšímu.

Heslo týdne: Změna a její příznivý vliv

Štastný den: Středa

Vodnář

Milí Vodnáři, půlka měsíce srpna vnáší do života i zvýšenou tendenci dopřát si další letní potěšení a stihnout tím i návštěvu něčeho, na co budete mít zrovna náladu. Neplánovaně si můžete i něco nového pořídit a dovolit si tím o něčem novém uvažovat. Potěšit Vás může i to, komu nezištně pomůžete a to i po praktické stránce. Pátek Vám umožní něco včas dokončit a víkendové chvíle tak věnovat tomu, na co se společně těšíte. Lákat Vás může i letní koncert či jiná společenská událost. Neděle Vás může překvapit i tím, s kým se setkáte a s kým se seznámíte. Osamělí Vodnáři mohou mít milý důvod k tomu, někoho z blízkých pohostit či se vydat na zážitkový wellness pobyt.

Heslo týdne: Tradiční letní povinnosti

Štastný den: Pátek

Ryby

Milé Ryby, začátek srpnového týdne může být pro Vás v určitém směru zavazující a organizačně více náročnější. Je možné, že si budete muset na něco počkat a tím zaznamenat další nečekanou možnost. Více se může projevit, komu chcete pomoci a jak se Vás to i pocitově dotýká. Překvapit Vás může i to, kdo změnil na něco názor a více Vám naslouchá. Pozorovat z dáli můžete i zlepšující se situaci tam, kde nemůžete něco důležitého sami ovlivnit. Víkend Vám nabídne více společenských aktivit a možné nové seznámení. Osamělé Ryby mohou mít zvýšenou tendenci něco pro sebe změnit a na něco prakticky výhodně reagovat.

Heslo týdne: Optimistické vyhlídky

Štastný den: Sobota

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA