Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara

Beran 

Milí Berani, říjnový týden Vám umožní pohotově jednat ve věci, která se mohla i okolními vlivy protahovat. Čeká Vás významný nedělní Úplněk ve Vašem znamení a s ním i příležitost něco již završit a zdárně ukončit. Pocitově můžete být vedeni k láskyplnému a bezpodmínečnému přijmutí všech minulých zkušeností. Citlivěji můžete prožívat i vztah k domovu a jakou ochranu, pocity bezpečí a vzájemné důvěry prohlubujete a jste si toho plně vědomi. Začínat můžete rozjíždět něco nového a mít milý důvod k tomu, zaslouženě se odměnit a hýčkat se. Osamělí Berani se mohou také zabývat stěhováním, měnit profesní pozici či jinak zaznamenat důležitou životní událost.

Heslo týdne: Konec a začátek

Štastný den: Pátek

Býk

Milí Býci, říjnový týden Vám umožní pohotově a pružně jednat a využít tím i příhodné načasování k malé změně, kterou sami rádi uvítáte. Co se mohlo i okolními vlivy protahovat, to se tento týden snadněji vyřeší k Vaší spokojenosti. Nechte se mile překvapit tím, co Vás samotné příjemně zaujme a jaké zajímavé poznání a nečekanou inspiraci Vám to přinese. Náhodně zaregistrujete i to, co nesmí také ve Vaší domácnosti chybět a čím si udělat radost. Neděle ukončí jednu starost a vnese do rodinné atmosféry nový impuls ke společnému plánování. Osamělí Býci se mohou pustit do podzimní péče o své tělo a intenzivněji se zaměřit na to, v jakém směru chtějí druhého zaujmout.

Heslo týdne: Lákavé říjnové nabídky

Štastný den: Sobota

Blíženci

Milí Blíženci, říjnový týden přináší příjemnou vzpruhu a citově líbivou nabídku. Potěšit Vás tak může i to, kdo si na Vás vzpomene a jakou nečekanou či přímo příjemně šokující zpětnou vazbu Vám druhý projeví. Zaznamenat můžete určitý obrat k lepšímu a využítí lákavé nabídky k zajímavé aktivitě. Nedělní Úplněk v ohnivém znamení Berana napomáhá ocenit vnitřní dozrálost a to i tím, k čemu jste sami dospěli a jaké završení situace Vám otevírá dveře k novému poznání. Osamělí Blíženci mohou ještě chvíli na něco čekat a nechávat si tím čas na důležité rozhodnutí, o kterém nemusí druhý vědět.

Heslo týdne: Líbivá nabídka

Štastný den: Pátek

cara

Rak

Milí Raci, týden přináší skvělé informace a zajímavé nabídky, které Vás mohou přímo lákat k menší změně. Život je pohyb a co je možné příjemně rozjet, to se Vám tento týden podaří. Za závojem každodennosti přichází i nečekaná příležitost chytře využít příznivého načasování a tím jít svému štěstíčku naproti. Uvažovat můžete i o koupi nového osobního vozu či jiné větší investice, která se Vám v budoucnu vyplatí. Bdělý Úplněk v ohnivém znamení Berana Vám umožní snadněji něco uzavřít a to i ohledně toho, co se mohlo vůči Vám protahovat. Osamělí Raci mohou mít zvýšenou tendenci něco starého vyměnit za nové a upřednostnit tím své osobní zájmy.

Heslo týdne: Změna je pohyb

Štastný den: Sobota

Lev

Milí Lvi, říjnový týden vnáší do života příhodné podmínky ke změně, která je vítaná a která Vás bude moci vytrhnout ze zaběhnutého režimu. Pocítit můžete i zvýšenou tendenci trochu rebelovat a něco výjimečného si dopřát. Jednat se může o maličkost, která pro Vás ovšem může být důležitá a příjemně motivující. Zjistit můžete i to, v jakém směru máte i nečekanou příležitost k tomu, něco si podle svého vybrat a něco nového tím začít podnikat. Umožněte si láskyplné pochopení vůči tomu, do čeho se Vám nechce a na co nemáte momentálně chuť. Osamělí Lvi mohou citlivěji reagovat na méně denního světla a mít tendenci více se do sebe uzavírat. Zaznamenat tím ovšem mohou i to, k čemu dozráli a k jaké tvořivé aktivitě je to vybízí.

Heslo týdne: Hlubší poznání sebe samé

Štastný den: Neděle

Panna

Milé Panny, vítá Vás velmi tvořivý a zajímavostmi nasycený týden. V určitém směru Vás může i nečekaný podnět či impuls vytrhnout z případné letargie a nabídnout Vám tím příjemnou vzpruhu. Lákat Vás může i wellness procedura či jiná, zdraví prospěšná aktivita. Dopřát si můžete i něco nevšedního, jako například koupi výherního losu nebo spontánní nápad na něco si vsadit. Potěšit Vás může i nový diář na rok 2023. Nechte své fantazii dveře otevřené a sami uvídíte, jakou radost si tím umožníte prožívat. Osamělé Panny mohou procházet vnitřní introspekcí a mít snahu uzdravit své bolavé místečko. Víkend přináší příjemné potvrzení si toho, v čem jsou jedineční a v čem přestat vnitřně bojovat.

Heslo týdne: Příjemná vzpruha

Štastný den: Sobota

cara

Váhy

Milé Váhy, citlivěji můžete tento týden vnímat i to, co se musí Vaše děti naučit a jakou rodičovskou výchovou se aktuálně intenzivněji věnovat. Tento týden můžete více sledovat přínos konkrétní moderní technologie či mít možnost pořídit si doplněk k Vaší chytré domácnosti. Je možné, že něco podobného obdržíte jako narozeninový dárek. Měli byste pocítit příjemné nadšení a motivaci k tomu, prohlubovat své schopnosti a intuitivní kreativní myšlenky. Potěšit Vás může i to, co se v neděli odehraje a jaké pocity uvolnění Vám to přinese. Osamělé Váhy mohou být vedeni k odpuštění a darování si tím klidu a vnitřního míru.

Heslo týdne: Zajímavosti a skvělá představivost

Štastný den: Čtvrtek

Štír

Milí Štíři, i malá změna Vám udělá radost. Dopřejte si tento týden určitou zdravou rebelii, která se Vám může i nečekaně sama nabídnout. Opouštět tím můžete i komfortní zónu a zkoušet si tím něco, co je i pro Vás nové a možná i důvěrnější. Smysl pro humor Vám chybět nebude. Oslníte někoho, kdo je atraktivní a kdo cítí Váš skvělý potenciál. Vesmír Vás může zkoušet v tom, zda jste věrni sami sobě a nenecháte se nalákat či obelstít zlatým pozlátkem. Sami si potvrdíte, kudy vede cesta za štěstím a co je pro Vás i zaslouženou odměnou. Osamělí Štíři mohou mít zvýšenou tendenci změnit vizáž a nepřímo tím ukončit i to, na co stále myslí.

Heslo týdne: Malé, ale důležité změny

Štastný den: Čtvrtek

Střelec

Milí Střelci, očekávejte tento týden důležitý vzkaz, který je již na cestě k Vám. Může Vám přijít i zpráva ze zahraničí či úřední potvrzení. Říjnový týden přináší spoustu důležitých impulsů a informací, které se mohou také týkat úsporných investic či zajištění zimní topné sezóny. Prohlédnete, jaké vnitřní přesvědčení Vám neumožňovalo vyjít z něčeho, v čem jste se nemuseli cítit příjemně. Delší čas můžete strávit při učení dítěte a konkrétní písně či básničky. Osamělí Střelci mohou mít milý důvod k tomu, někoho pozvat na návštěvu či si zajít do kina.

Heslo týdne: Příznivé zprávy

Štastný den: Středa

cara

Kozoroh

Milí Kozorozi, první říjnový týden Vás může navádět i k většímu úklidu a k selekci toho, co již nebudete potřebovat. Spontánně se můžete rozhodnout vyměnit část zimních věcí za nové a to i tím, jakou lákavou nabídkou se necháte příjemně strhnout. Týden navádí ke změně, kterou si sami dopřejete a při které oceníte i Váš vztah k sebelásce. Zaujmout Vás může moderní prvek, který jste sami nečekali a který více zvýrazní v jakém směru jste in a možná i trochu výstřední. Víkend nabízí vnitřní uvědomění si toho, k čemu již dozrál čas a na co jste také připraveni přijmout do svého života. Osamělí Kozorozi mohou mít zvýšenou tendenci přestěhovat či vyměnit konkrétní nábytek či jinak si manifestovat snahu něco již změnit a uzavřít tím i to, co považují za minulost a co si již sami nechtějí připomínat.

Heslo týdne: Chuť něco změnit

Štastný den: Pondělí

Vodnář

Milí Vodnáři, říjnový týden Vám může pomoci chytře si něco zajistit a více tím hledět i do budoucnosti. Zaznamenat můžete příliv zajímavých informací a nápadů, jak si s něčím snadno poradit a také to i prakticky začít využívat. Luna tento týden prochází i Vaším znamením a může Vás ponoukat k nečekané změně, která může být i pro druhého příjemně šokující. Vaše projevená upřímná otevřenost pomůže i Vašemu blízkému, na něco začít pohlížet ze zcela jiného úhlu pohledu. Zaznamenat můžete i prohloubení Vašeho talentu a v jakém směru dokážete druhého něco snadno naučit. Osamělí Vodnáři mohou již v kostech cítit bod obratu a vyjít mu intuitivně vstříc.

Heslo týdne: Ocenění svých předností a vnitřních darů

Štastný den: Středa

Ryby

Milé Ryby, příznivé okolní vlivy Vám pomohou chytře si poradit a na něco důležitého se začít dívat s osvěžujícím životním nadhledem. Bystře prohlédnete, jakou šanci si nenecháte ujít a na jakou životní zkoušku jste připraveni. Pocitově Vám ji může upřesnit i čtvrteční přechod Luny do Vašeho znamení. Spojení rozumu se srdečními myšlenkami a touhami Vám pomohou intuitivně zaregistrovat vyšší význam a smysl Vaší cesty a k jakému osvobozujícímu poznání jste sami dozráli. Mocný nedělní Úplněk v ohnivém znamení Berana podpoří i to, za čím chcete s bezpodmínečnou láskou uzavřít minulost a čemu dát přednost. Osamělé Ryby již mohou tušit, co nového je čeká a jaká vítaná změna je pro ně připravená. Týden připomíná i prevenci zdraví a příležitost k regeneraci a obnově vnitřní síly a energie.

Heslo týdne: Návrat k vnitřní síle

Štastný den: Sobota