Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, pondělí přináší určité omezení, se kterým bude nutné počítat. Příjemné uvolnění a svěží inspiraci Vám nabídne průběh listopadového týdne. Tradiční svátek Památky zesnulých Vás může i emočně více ovlivnit a to i v souvislosti s postavením Luny v citlivých Rybách. Dopřejte si proto pohodlí a méně náročné aktivity. Víkend pro Vás bude odměnou a vítanou změnou. Více můžete myslet na to, čím si udělat radost a v jakém směru zmírnit na sebe zátěž. Potěšit Vás může i to, jaký pěkný dárek objevíte a jakou odměnu si sami dopřejete. Osamělí Berani mohou pociťovat melancholické pocity a nepřímo si tak připomínat minulé události. Spolehnou se sami na sebe a také si něco příjemného zajistí.

Heslo týdne: Listopadová inspirace

Štastný den: Čtvrtek

Býk

Milí Býci, pondělí ukončí říjnové náměty a uzavře tím stanovené říjnové závazky. V průběhu týdne můžete mít i zvýšenou potřebu upravit si priority a to i v návaznosti na přirozené cykly přírody. Posunutí času může vytvářet i pocity únavy a nepřímo Vás nutit jít dříve spát či v něčem zpomalit. Potěšit Vás mohou listopadové akční nabídky a zahájení postupné vánoční přípravy. Pátek si může vyžádat nutnou rodinnou spolupráci a to i ohledně toho, co je pro Vás tradiční a dané. Víkend Vás může i něčím nečekaně překvapit a dát Vám tím i více možností. Osamělí Býci se mohou po delší době s někým blízkým setkat či toto setkání navrhnout.

Heslo týdne: Přehodnocení priorit

Štastný den: Sobota

Blíženci

Milí Blíženci, konec října přináší určité menší omezení, se kterým si hravě poradíte. Listopadový měsíc otevírá téma Dušiček a také vzpomínek, které se Vás mohou více emočně dotýkat. Citlivěji tak můžete reagovat na to, kdo emočně strádá a komu se stýská. Intuitivně prohlédnete, komu se ozvat a komu také pomoci s konkrétní přípravou. Potěšit Vás může i to, od jakých vnitřních pocitů jste se osvobodili a jakou vnitřní proměnou získáváte hlubší smysl poznání. Tušit již můžete, jakou změnu si umožňujete a co nového tím objevujete. Osamělí Blíženci se přestanou trápit a dají přednost tomu, co jim pomáhá dojít ke svěží nezávislosti.

Heslo týdne: Hlubší smysl poznání

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, dušičkový listopadový týden Vás může i nepřímo navádět k vnitřnímu rozpoložení a k melancholickým náladám. Podvědomě můžete být vedeni k hýčkání a dopřání si toho, co Vaše tělo i duše momentálně potřebuje. Věnujte si něco pěkného a oceňte se za to, jací jste. Citlivěji můžete reagovat na pomíjivost života a jak důležitá je cesta a přítomný okamžik. Objevit v sobě můžete nový potenciál a vášeň něco pro sebe udělat a něco pro Vás důležitého si tím i prosadit. Uvažovat můžete o změně, která Vás v určitém směru ochrání a něco Vám i do budoucna zaručí. Osamělí Raci mohou intenzivněji prožívat i to, kdo jim věří a kdo je pro ně upřímnou oporou.

Heslo týdne: Duševní povzbuzení

Štastný den: Neděle

Lev

Milí Lvi, v průběhu nového týdne se můžete připravovat na již plánovanou změnu a získávat další podstatné informace k tomu, abyste něco dokonale sladili a také prakticky dobře využili. Čekat Vás může i kratší cesta či příležitost s někým se po delší době setkat. Památka zesnulých Vám může navracet vzpomínky na Vaše blízké a intenzivněji Vám připomínat neviditelné láskyplné propojení s nimi. Víkend může přinést adrenalinovou situaci, při které na chvíli zapomenete na starosti a něco se spontánním projeveným humorem popíšete. Osamělí Lvi mohou mít zvýšenou potřebu být s někým ve společnosti a překlenout tím určitou přechodnou dobu osamělosti či pocitu osamění.

Heslo týdne: Nová příležitost za dveřmi

Štastný den: Neděle

Panna

Milé Panny, pondělí ukončí říjnové výzvy a to i v profesní oblasti. Úlevou Vám může být i začátek nového měsíce se zajímavými akčními nabídkami a výhodami. Měli byste mít příležitost něco pro sebe uskutečnit a to i projevením toho, jaký vánoční dárek či přání si přejete. V průběhu týdne intuitivně zaznamenáte, co bylo osudově dáno a jaké trápení či stres tím pro Vás končí. Pohled na podzimní přírodu Vás může podvědomě směrovat ke zpomalení a k přijmutí přirozených cyklů. Páteční povinnosti Vás mohou prověřit v tom, zda i umíte požádat o výpomoc či jste vůči sobě příliš striktní a přísní. Osamělé Panny může čekat i určitý zlom či změna, o kterou si vnitřně požádali.

Heslo týdne: Projevené přání

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, pondělí může být provázáno i nečekanými povinnostmi a celkově Vás i v něčem zdržet či omezit. Začátek nového měsíce voní novinkami a lákavými akčními slevami. Zaznamenat můžete i to, co se Vám vyplatí a to i ohledně vánočních dárků a dekorace. S předstihem se domluvíte na tom, co pořídíte, aby někdo z rodiny nezakoupil podobnou věc. Svátek Dušiček může vytvářet i příležitost s někým se po delší době uvidět. Víkend přináší příznivou změnu a čas na příjemné plánování. Osamělé Váhy mohou být požádáni o výpomoc a mít tím i možnost krátké cesty do jiného prostředí.

Heslo týdne: Listopadové nabídky

Štastný den: Čtvrtek

Štír

Milí Štíři, v období Vašich narozenin můžete více řešit i otázku Vašeho zdraví a určitého deficitu, který se může projevit i únavou či vyčerpáním. Nový týden Vás může nabádat k upravení si Vašich priorit a k postupné rekonvalescenci tam, kde to sami pociťujete. Zaznamenat můžete i určitou váhavost nad tím, co nového si umožnit a zda na něco přestat spěchat a dopřát si pomalejší tempo. Víkend Vám přinese příjemnou ochutnávku toho, jaký efekt to má, když něco změníte a poslechnete svůj vnitřní hlas. Osamělí Štíři mohou mít z minulého období něco nevyřízeného, aniž by o to stáli a pocitově tím citlivěji zaznamenávat, co je tím u konce či co by mělo být z jejich strany ukončeno.

Heslo týdne: Postupná změna názoru

Štastný den: Pátek

Střelec

Milí Střelci, hned při pondělku Vás může čekat i domluvená schůzka či nutná povinnost, která Vás může i časově zdržet. Začátek nového měsíce Vám přinese zajímavé nabídky a milý důvod k tomu, začít si plnit svůj sen. Něco se bude moci zdárně uzavřít a tím se něco nového pro Vás otevírat. Citlivěji můžete prožívat i období Dušiček a to i tím, na co dojemného si vzpomenete. Víkend přináší rodinné zajímavosti a určitou vítanou změnu. Osamělí Střelci mohou pocítit trochu odtažitosti v pracovní sféře, kterou by si neměli brát příliš osobně.

Heslo týdne: Jasné rozhodnutí

Štastný den: Neděle

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, začátek nového týdne může prověřit Vaši vytrvalost a pevnost Vaši vůle. Překvapit Vás může i to, co Vás samotné napadne a jaký výběr nových možností se tím pro Vás otevře. V průběhu týdne se můžete také seznamovat s něčím novým a mít zvýšenou potřebu o tom hovořit a sdílet s blízkými. Potěšit Vás může i to, s kým se po delší době uvidíte. Partner Vám ujasní, co je pro něj také důležité a jaké náročnější období tím ukončuje. Pocitově můžete být vedeni ke zklidnění a usměrnění narůstajícího tempa. Osamělí Kozorozi prohlédnou, jaký pocit ztráty jim neprospívá a k čemu je i začátek listopadu s lehkostí navádí.

Heslo týdne: Nápaditý výběr možností

Štastný den: Sobota

Vodnář

Milí Vodnáři, začátek nového týdne příjemně podpoří Vaše estetické cítění, smysl pro krásu a originální styl. Luna se přehoupne do Vašeho znamení a může Vás přímo okouzlit tím, co Vám přinese v dalších dnech do cesty. Organizačně můžete zajišťovat i rodinné shledání a to i vzhledem ke svátku Památky zesnulých. Citlivěji můžete reagovat i to, kdo se v něčem opakuje a již sami víte, co bude následovat. Více se může projevit Vaše touha postupně si splnit Váš sen a něco tím i nového začít podnikat. Potěšit Vás může i malé víkendové dobrodružství či určitý napínavý děj. Osamělí Vodnáři mohou být vyzýváni k inovaci tam, kde jim již něco dosluhuje či již neslouží tak, jak by si přáli.

Heslo týdne: Organizační rodinné záležitosti

Štastný den: Pátek

Ryby

Milé Ryby, nový měsíc přináší i příležitost ke změně, kterou již můžete sami tušit a již se na ni připravovat. Průběh týdne pro Vás může být tak více napínavý a vytvářet ve Vás pocity, které Vám mohly chybět. Vaši fantazii a kreativní nápady příjemně podpoří i mocný vliv Luny, která tento týden bude probíhat i Vaším znamením. Překvapit Vás může i to, co Vás spontánně napadne a jaké vnitřní omezení či limit tím pokoříte. Využijete příležitosti, která Vám dodá více svobodných pocitů a svěží nálady. Osamělé Ryby mohou zažívat určitý extrém, který jim však napoví, co již nechtějí a co je více přitahuje.

Heslo týdne: Napínavý děj

Štastný den: Pátek

REKLAMA