Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara

Beran 

Milí Berani, hned při pondělku si budete moci zajistit, co mohlo být odkládáno či co jste si v průběhu víkendu sami vzpomněli. Středeční Novoluní v ohnivém Střelci přináší zárodek něčeho nového a možná i dobrodružného. Citlivěji můžete reagovat na to, kdo od Vás potřebuje pomoc či dobrou radu. Nastat může i menší změna programu a to i vzhledem k aktuálním potřebám rodiny a předvánočních aktivit. Potěšit Vás může i to, kdo má snahu organizačně se podílet a něco Vám tím i usnadnit. Víkend přináší širší poznání okolností k předběžnému plánování vánočních návštěv a na čem se předem pevně dohodnout. Osamělí Berani mohou být zaneprázdnění i případným hlídáním dětí či jiné dobrosrdečné výpomoci vůči blízkému okolí.

Heslo týdne: Vzájemný projev altruismu

Štastný den: Čtvrtek

Býk

Milí Býci, tento týden můžete být v jednom kole a zajistit vše potřebné pro rodinu a své nejbližší. Více můžete myslet na předvánoční přípravy a jaké potraviny a praktické doplňky do domácnosti si předem zajistit. Středeční optimistické Novoluní v ohnivém Střelci Vám může přinést i malé překvapení a odkrýt Vám tím i to, na co nového se také začít těšit. Týden Vám také upřesní, zda se někdo z rodiny nechystá k případné změně, která by měla být i pro Vás vítaná. Celkově zajímavý týden obohatí i Mistrovství světa ve fotbale a partnerovo nadšení. Víkend přináší opakovaně téma minulého období, které se může týkat i nového začátku někoho, kdo je Vám blízký. Osamělí Býci mohou řešit konkrétní dilema, které se jim v průběhu týdne podaří rozlousknout.

Heslo týdne: Změny v blízkém okolí

Štastný den: Sobota

Blíženci

Milí Blíženci, hned z kraje týdne se můžete soustředit na to, co se mohlo zapomenout a co bude potřeba co nejdříve pro někoho blízkého zajistit. Myslet můžete i na to, co je nutné do konce měsíce doplatit či s jakými nutnými výdaji budete muset počítat. Středeční Novoluní v ohnivém Střelci přináší zajímavý impuls k optimistickým vyhlídkám a to i v podání určité změny. V průběhu týdne můžete sledovat upřímně vyjádřené snahy blízkého okolí celkově se v rodině podporovat a to činy a velkorysými gesty. Víkend vnáší do vztahů určité zadostiučinění a možná obohacující konfrontaci toho, v čem vytrvat a za čím si stát. Osamělí Blíženci mohou být v jednom kole a tím i předvídat, kdo je bude potřebovat a jak vše organizačně skloubit s osobními potřebami.

Heslo týdne: Starostlivá péče

Štastný den: Sobota

cara

Rak

Milí Raci, začátek listopadového týdne Vám může signalizovat, jaká příjemná změna se chystá a jaké optimističtější vyhlídky se tím nabízí. Středeční Novoluní v ohnivém znamení Střelce nabízí začátek něčeho nového a důvod k tomu, angažovat se věci, na které Vám osobně záleží a může být pro Vás i určitou novinkou či výzvou. Více se může projevit i to, co je pro Vás dobrodružné a přináší i novou zkušenost. Mistroství světa ve fotbale může pány lákat k menší sázce či k živé spontánní spekulaci. Potěší Vás vyjádřená upřímná přízeň blízkých a citlivé propojení s tím, kdo Vám rozumí. Osamělí Raci se mohou rozhodnout k odvážnému kroku a něco důležitého tím pro sebe získat.

Heslo týdne: Příznivý nový začátek

Štastný den: Neděle

Lev

Milí Lvi, listopadový týden nabízí i zajímavé vnuknutí a příležitost zaznamenat zárodek něčeho nového, svěžího a možná i nečekaného. Významné středeční Novoluní v ohnivém znamení Střelce vnáší do života příjemný impuls k rozšíření si vnitřního poznání a uvědomění si širších souvislostí vůči tomu, co si přejete. Zaznamenat můžete i rodinnou zprávu, která může být spojena s tím, kdo se rozhoduje o konktrétní změně, která mu dá optimistější vyhlídky. Osamělé Lvi může čekat i malé dobrodružství si spontánní sázka do loterie, kterou si sami s úsměvem umožní.

Heslo týdne: Milý důvod k radosti

Štastný den: Sobota

Panna

Milé Panny, hned při pondělku můžete zaznamenat určitou novinku či nečekanou zprávu, která Vám bude moci dát důvod k úsměvu a k vyjádření radosti. Týkat se to může i někoho ze vzdálenějšího okruhu rodiny, na kterém Vám však hodně záleží. Příchod středečního Novoluní v ohnivém Střelci Vám může předat žhavou novinku či jinak Vás mile překvapit. Pociťovat můžete i určitou vnitřní rebelii či zvýšenou touhu po dobrodružství. Nečekaně můžete změnit Váš konkrétní osobní zájem či jinak si všimnout zajímavé nové zkušenosti. Víkendové situace Vám mohou odkrýt širší souvislosti a co dobrého a prospěšného je za něčím ukryté. Osamělé Panny mohou být mile ohromeni tím, co nečekaného poznají a o čem je také jejich přání.

Heslo týdne: Zajímavá nová zkušenost

Štastný den: Čtvrtek

cara

Váhy

Milé Váhy, listopadový týden nabízí geniální řešení a to i tam, kde to dosud nebylo možné či poznatelné. Týden je magicky ovlivněn osvěžujícím Novoluním v ohnivém Střelci, který přeje šťastným rozhodnutím a optimistickým vyhlídkám. Zaznamenat můžete i zvýšený partnerovo zájem o MS ve fotbale a zda má nutkání také si vsadit. Sami můžete zaznamenat nevšední nápad či zárodek něčeho nového a velmi vzrušujícího. Potěšit Vás může i to, kdo Vás zahrne upřímnou štědrostí a milými gesty. Osamělé Váhy se budou moci v nové záležitosti příjemně angažovat a zaznamenávat tím i určitý napínavý průběh.

Heslo týdne: Šťastné rozhodnutí

Štastný den: Sobota

Štír

Milí Štíři, Vaše schopnost předvídat, Vám do začátku týdne umožní získat v něčem výhodu či přednost. Partner může být více ovlivněn zahájením Mistrovství světa ve fotbale a nepřímo tím i na Vás přenášet jeho nadšení a napínavé pocity. Nečekaný impuls k akčnosti a vítanému progresu Vám zajistí středeční svěží Novoluní v ohnivém Střelci. Pocitově můžete intenzivněji vnímat i to, co Vám dává větší smysl a co nového stojí za Vaši pozornost. Víkendové aktivity Vám pomohou detailněji si něco rodinného naplánovat a celkově shrnout aktuální rodinný rozpočet. Osamělí Štíři mohou být pozváni na zajímavou akci či jinak prožívat optimistické naladění.

Heslo týdne: Oživení partnerského soužití

Štastný den: Sobota

Střelec

Milí Střelci, blížící se období Vašich narozenin ve Vás může i tento týden probouzet nečekanou touhu po novém poznání a po nové zkušenosti. Téma nové výzvy a zrodu příznivého nového začátku Vám přiblíží i středeční krásné Novoluní ve Vašem znamení. Pociťovat můžete i touhu po riziku či dobrodružství. Nechte se sami překvapit, jaké osobní poselství pro Vás významné Novoluní má a jaké milé štěstíčko se klube na svět. Konec týdne Vám nabídne příležitost obratně a geniálně se představit a více tím pocítit Váš vliv na druhé. Osamělí Střelci mohou být vyzýváni ke změně a k prohlédnutí širšího významu okolních souvislostí pro jejich vyšší dobro.

Heslo týdne: Příznivé okolní vlivy

Štastný den: Neděle

cara

Kozoroh

Milí Kozorozi, hned při pondělku můžete být zaneprázdněni tím, co potřebujete pro svého blízkého zajistit a jaké přesnější informace potřebujete získat. Tušit již můžete, jaký právě rodící nový začátek se začíná vytvářet a jaké přesnější impulsy a podněty Vám k tomu nabídne i osvěžující Novoluní v ohnivém Střelci. Pocítit můžete i zvýšenou touhu po dobrodružství či jinak příznivě vnímat poselství Novoluní. Zaznamenání širších souvislostí Vám umožní uvidět optimističtější vyhlídky a jakou novou zkušenost si tím sami dopřejete. Máte se na co těšit. Osamělí Kozorozi se mohou i nečekaně seznámit se sympatickou osobou či jinak prožívat zvláštní náhodu, mířící k vítané změně.

Heslo týdne: Právě rodící se nový začátek

Štastný den: Pátek

Vodnář

Milí Vodnáři, týden přináší příjemné osvěžení a určitou změnu, která se může týkat i zvýšeného zájmu Vašeho partnera či přítele o MS ve fotbale. Zaznamenat můžete příjemné nadšení a umožnit si mít více času na to, čemu se sami chcete věnovat. Záležet tak bude na tom, zda umožníte svěží nadhled a jaké uvolnění Vám tím také přinese. Významné středeční Novoluní v ohnivém Střelci Vám může předat příjemný AHA moment k pořízení zajímavého dárku pro partnera či pro někoho blízkého. Do čeho s lehkostí investovat, to Vám prozradí i víkendové dění. Osamělí Vodnáři mohou více myslet na své blízké a jaké setkání jim umožní projevit štědrost a milou pohostinnost.

Heslo týdne: NPříznivé okolní vlivy

Štastný den: Sobota

Ryby

Milé Ryby, hned při pondělku se můžete něco důležitého dozvědět a dle toho se v něčem přesněji orientovat. Partner může být také více soustředěn na právě probíhající Mistrovství světa ve fotbale a mít i nutkání vsadit si. Středeční tajuplné Novoluní ve Štíru Vám odhalí, s čím budete moci také počítat a jaké případné vítané změny se to také týká. Celkově je týden soustředěn na aktuální potřeby rodiny a následujícího přesnějšího vývoje událostí. Víkend může přinést i podstatnější téma ohledně rodinného hospodaření a nového pojetí konkrétního záměru. Osamělé Ryby mohou mít nutkání něco nového poznat a v určitém směru mírně riskovat. Poznávat tím mohou sami sebe a jakou vnitřní proměnou právě prochází.

Heslo týdne: Zajímavé poznání

Štastný den: Sobota