Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop pro znamení Blíženců

BLÍŽENCI 22. květen - 21. červen

Charakteristika
Osobnost

Blíženci jsou ovládáni živlem vzduchu. Bývají to rozpolcené osobnosti, kterými často zmítají vnitřní konflikty. Jejich nálady jsou proměnlivé a někdy to skutečně vypadá, jako by v jednom těle fungovali dva různí lidé. Blíženci jsou živí a vtipní, zároveň uvažují racionálně. Udržují si dětskou zvědavost a schopnost údivu nad obyčejnými každodenními věcmi. To jim umožňuje uchovat si věčné vnitřní mládí. Bývají to aktivní lidé, kteří se zajímají o dění kolem sebe, rádi se baví a pouštějí do nejrůznějších dobrodružství.

Charakteristická je pro ně upřímnost, která jim ale dokáže značně komplikovat život. Bývají také váhaví a nerozhodní, což je mnohdy překážkou k dosažení úspěchu. Často bývají tak zaujatí vlastními úvahami, že zapomínají na své okolí. Umí být výřeční, ovšem jejich chování bývá nevyzpytatelné, což způsobují jejich vnitřní rozpory. Ovládají umění lusknutím prstů střídat role, neboť mají potřebu zároveň naplnit úlohu oblíbených a zábavných společníků a přitom zůstat i tichými pozorovateli.

Horoskop na květen: Panny ať nic neodkládají, Blíženci budou plánovat

elle.cz

Práce

Blíženci bývají nadaní a talentovaní, mají širokou paletu schopností. Současně jsou silně ambiciózní, nicméně v práci se jim nedaří zdaleka tak, jak by si představovali. Jsou hnáni touhou neustále se učit a objevovat a přestože mají velký potenciál, reálných úspěchů dosahují zřídkakdy. Lákají je vědecké obory, zejména oblast výzkumu. V práci spoléhají na vlastní nápady a tvůrčí vnuknutí. Kolegové si jich obvykle váží spíše pro jejich názory než odvedenou práci. Blíženci krom zvídavosti oplývají nebývalou kreativitou, která je mnohdy vede i k umělecké tvorbě.

Finance

Blíženci jsou šetrní. Obchodního ducha rozhodně nezapřou, když přijde na to, jak uspořit, jsou neuvěřitelně vynalézaví. Hromadění peněz jim přináší nesmírné uspokojení a bývají to právě oni, kdo na svých účtech nastřádá nejvyšší částky. Jejich sklon k šetřivosti však mnohdy hraničí až s lakotou.

Láska

Blíženci bývají nestálí a přelétaví, láká je tolik různých věcí a především volnost. Nelze je spoutat a vlastnit. Získat si jejich srdce bývá dost obtížné. K jednomu partnerovi jsou ochotni se připoutat jen v případě, že je schopen nabídnout jim pestrý život plný objevování.

Šest nevšedních horoskopů pro znamení Blíženců

elle.cz

Zdraví

Zdraví Blíženců bývá ohroženo neblahými vlivy napětí a stresu, které pramení z jejich nestálosti v citech i životním směřování. Zvláště pokud jsou vyčerpaní a oslabení, měli by se vyvarovat vlhka, průvanu a prochladnutí, neboť trpí na vleklé bronchitidy. Bývají náchylní k onemocněním žaludku a dvanáctníku, zejména pak k zánětům a vředům. Může se u nich rozvinout revma.

Životospráva

Blíženci by neměli zapomínat pravidelně jíst. Zásadní je pro ně dostatek odpočinku a relaxace, neprospívá jim ponocování. Obvykle nezápolí s váhou, ačkoli nejsou aktivními sportovci, bývají pružní a ohební. Nejvhodnější je pro ně plavání. Do jídelníčku by měli rozhodně zařadit jogurty, česnek, cibuli a také křen a řeřichu.

Bylinky

Živel vzduchu podtrhuje nestálost Blíženců. Bývají čilí a aktivní. Svědčí jim bylinky na zklidnění nervů jako je bazalka, meduňka nebo kozlík. Od častých a vleklých infekcí dýchacích cest jim mohou ulevit kmín, tymián nebo estragon. Pokud rádi pijí bylinkové čaje, měli by sáhnout hlavně po kopřivě, ibišku a podbělu. Šťastnou bylinou Blíženců je černý bez.

Horoskop přátelství: Co vaše datum narození prozradí o vašich blízkých

elle.cz

Erotický horoskop pro ni

Žena ve znamení Blíženců je nevyzpytatelná a proměnlivá – a její rozporuplnost a nestálost se projevuje i v milování. Bývá spontánní a vzrušuje ji neplánovaný sex. Nebrání se střídání partnerů ani dobrodružným experimentům. Když dostane chuť, střihne si klidně rychlovku ve zkušební kabince v obchoďáku nebo na toaletě v restauraci. Nenechá se ovládat, lichotkami si ji nepodmaníte. Sama ráda přebírá iniciativu a milování s ní bývá živelné. Přitahují ji i ženy a ráda se oddává autoerotice. Má slabost pro nejrůznější erotické hračky a prádlo.   

Erotický horoskop pro něj

Muž v Blížencích chce experimentovat. Potřebuje vyzkoušet všechny myslitelné pozice a druhy sexu. Vzrušují ho dlouhé a promyšlené milenecké hry, umí doslova kouzlit doteky rukou. Je  virtuózem smyslné předehry. Ovládá umění stupňování vášně a oddalování vyvrcholení. Nic ho nevzrušuje víc než pohled na partnerku sténající slastí pod jeho doteky. Dokud ho neomezuje věk, bývá silným a vytrvalým milencem.

Poslání

Blíženci, naučte se nechávat věcem volný průběh. Pomůže vám v tom vaše otevřenost. Není nutno se neustále tolik nervovat. Prospěje vám, když se více uvolníte a občas si dovolíte učinit krok do neznáma a naplno prožít dobrodružství, která život přinese. S pokorou přijímejte události tak, jak přicházejí a využívejte každé příležitosti, která se vám na cestě životem naskytne. Ať už to bude daleká cesta nebo nová studijní výzva. Nesmíte ovšem zapomínat sami na sebe. Pokud si nedopřejete dostatek odpočinku, vyčerpáte se a oslabíte, což se projeví infekcemi dýchacích cest.

Numerologie peněz: Jaká čísla vypoví o vašem bohatství?

elle.cz

Zdroj: autorský článek