Numerologie peněz: Co čísla vypovídají o vašich penězích?

Pozornost věnujte číslům 8 a 9

Jedním z čísel, která jsou v numerologii často spojována s bohatstvím, je číslo 8. Je považováno za symbol hojnosti, materiálního úspěchu a prosperity. Osmička je spojována s vlastnostmi, jako je finanční síla, obchodní obratnost a schopnost manifestovat bohatství. Dalším číslem často spojovaným s finanční prosperitou je číslo 9. Numerologové toto číslo často považují za symbol humanity, štědrosti a duchovního bohatství. Lidé spojení s číslem 9 mohou dosáhnout finančního úspěchu díky altruistickým snahám nebo díky tomu, že své zdroje využijí ve prospěch druhých. Na pozoru by se měli mít lidé spojení s čísly 4 a 7. O jejich vztahu k bohatství totiž vypovídají to, že v případě 4 se jím lepí smůla na paty a v případě 7 mají vztah k extrémům.

Numerologie (na vás) prozradí vše

Kromě těchto konkrétních čísel se předpokládá, že finanční výsledky ovlivňují i určité číselné kombinace nebo výpočty odvozené od data narození, jmen nebo významných událostí. Například číslo životní cesty, které se získá součtem číslic data narození, je v numerologii považováno za klíčový ukazatel potenciální finanční dráhy člověka. Nabízíme vám stručný přehled toho, jaký má vaše životní číslo vztah s penězi…

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

Čísla jsou všude kolem nás, ať se nám to líbí nebo ne. Představují hodnotu peněz a jsou páteří veškeré technologie. Koncept numerologie pracuje s čísly trochu jinak, než jak je běžně známe. Dává jim duchovní povahu a vnímá je na astrologické úrovni. Kam až sahají historické kořeny numerologie? A jaký mají čísla vliv na naše osudy? A co vibrace? Čtěte dál a vypočítejte si osudové číslo vaší životní cesty.
elle.cz

Číslo 1

Lidé narození pod tímto číslem mají tendenci finančně prosperovat a méně se potýkat s finančními problémy. Často se těší dobrému zdraví, do práce investují značné množství energie a sklízejí plodnou odměnu. Klíčem k trvalému úspěchu je zůstat skromný a vyhnout se přehnanému sebevědomí.

Číslo 2

Vydělávání peněz může být pro vás obtížnější kvůli nedostatku ctižádosti. Navzdory dobrému plánování realizace vázne kvůli malému odhodlání.

 

Číslo 3

Lidé pod tímto číslem se často setkávají s peněžitým štěstím, ale také čelí výzvám. Moudrost a schopnost jednat s lidmi pomáhají přitáhnout bohatství. Přesto se musí vyvarovat nelegálních podniků.

Mohlo by se vám líbit

Numeroložka Monika Ben Thabetová: čísla určují náš vzhled i charakter

Populární numeroložka a osobní koučka, vytvořila vlastní koučingový systém  nazvaný Tajemství čísel. Věří, že jeho pomocí lze o každém člověku vyčíst z data jeho narození všechny informace o jeho životě a osobnosti. Více o tajemství čísel prozradí během svého sobotního vystoupení 4. 11. na festivalu krásy ELLEphoria. Na některé otázky, které souvisí nejen s krásou, jsme se Moniky Ben Thabetové zeptali v předstihu.
elle.cz

Číslo 4

Vydělávání peněz může být obtížné kvůli přetrvávající smůle. Jejich cestou k finančnímu uspokojení zůstává tvrdá práce.

Číslo 5

Obchodní prozíravost a strategické myšlení jsou pro tyto jedince hnacím motorem úspěchu. Jejich logické myšlení se hodí pro intelektuální činnost.

Číslo 6

Tito lidé jsou považováni za magnety na peníze, často dědí značné částky a vedou pohodlný život. Zásadní je však kontrolovat výdaje a vyhýbat se rozmařilosti.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

Čísla jsou nesmírně inteligentní, jsou všude kolem nás. Umí skvěle definovat náš charakter a nastínit naše směřování. Numerologie hýbe našimi životy, o tom není pochyb. Stále na své osudové číslo nevěříte?
elle.cz

Číslo 7

Z finančního hlediska čelí číslo 7 dvěma extrémům: buď značnému bohatství, nebo značným ztrátám. Ctižádostivost je výhodou, ale lehkomyslnost může vést k finančním ztrátám. Přesto mohou dosáhnout nezadržitelného bohatství.

Číslo 8

Tito jedinci mají štěstí na peníze, ale musí moudře řídit situace. Rozhodující je optimistický přístup a odolnost vůči neúspěchu. Vydělávání bohatství závisí spíše na intelektu než na fyzické síle.

Číslo 9

O peníze se nestarají; bez námahy přitahují bohatství, někdy i jednoduchými prostředky, jako jsou dárky nebo loterie. Orientují se na kariéru a mají vysokou energii, což jim přináší pozitivní výsledky.

Mohlo by se vám líbit

Životní počty, numerologie a tajemná moc čísel

Může číslo v datu našeho narození předznamenat celý náš život? Chemie jednotlivých cifer je podle všeho stejně výbušná jako směs hormonů, která nás táhne k muži našich snů. Jak to udělat, abychom od života dostali to nejlepší, i když jsme vyfasovali jen průměrná čísla?
elle.cz

Zdroj: Astrotalk, jpost.com