Blýskněte se. Chrome nails, největší beauty trend letošní zimy

Jedna věc je jasná – trendy v oblasti nehtů s námi nikdy nevydrží příliš dlouho. Nedávno jsme byli svědky hvězdných časů blueberry milk nails nebo cherry mocha nails, a dokonce i teorií za volbou dvou klasických evergreenů – ano, máme na mysli red nail theory a black nail theory.

Nehty podle módního diktátu

Vždy je kolem nějakého odstínu na pár týdnů poprask, a pak je řada na další trend. A vzhledem k tomu, že na spektru není dostatek barev, které by mohly akceleraci tohoto cyklu neustále živit, začali jsme velmi detailně pojmenovávat jednotlivé odstíny, čímž se nám rozšířily obzory pro několik dalších vzestupů a pádů nehtových trendů.

Jak budou vypadat naše nehty v roce 2023?

elle.cz

Trendy chrom na všechny způsoby

Trend chromovaných nehtů, tedy lesklých nehtů s jemným třpytem a perleťovým povrchem se stal tak trochu výjimkou a možná tu s námi zůstane o něco déle. Jedná se totiž univerzální, ne příliš výrazný ani experimentální způsob, jak vyzkoušet na svých nehtech něco nového. Do hledáčku veřejnosti chromatické nehty dostala Hailey Bieber už v roce 2022, když přišla se svou virální glazed donut manikúrou. Od té doby jsou chromatické nehty na nejrůznější způsoby čím dál častěji žádané v salónech. Krása v chromatické manikúře spočívá v její tvárnosti – chromovaný povrch lze nanést na jakoukoli barvu, zakomponovat do nail artu nebo propojit s francouzskou manikúrou. Zkrátka možností je hned několik, a my jsme jich pro vás pár vybrali…

Cherry Mocha, jediný odstín nehtů, bez kterého se na podzim neobejdete

elle.cz

Chromatická duha à la Francie

Pokud jste duší minimalistka, ale ráda byste okusila něco netradičního, navrhujeme vám chromatickou duhu ve francouzském provedení. Na celý nehet nanesete základ v podobě přirozené pudrové barvy, a poté na špičku každého nehtu zvolte jinou barvu s perleťovým finišem. Pokud nosíte kratší nehty, obzvlášť dobře tato manikúra vypadá v její mikro verzi – na okraj nehtu se namaluje jemná tenká linka, která tvoří zábavný, byť decentní look.

Zlatá nebo stříbrná francouzská manikúra

U francouzské manikúry se ještě na chvíli zdržíme. Pokud je to vaše go-to volba, nebojte se bílou nahradit zlatou nebo stříbrnou. Můžete si společně s vaší nehtařkou více pohrát s designem a vytvořit abstraktní nenápadnou malbu. Zvolte tu barvu, která vám bude ladit ke šperkům a máte vyhráno! 

Nail trends podzimu 2023: Trendy, které musíme na nehtech vyzkoušet

elle.cz

Nehty v barvách květů růže

Pokud máte chuť na teplejší odstín, můžete vyzkoušet růžovou perleť, která bude vždy vypadat čistě, jemně a elegantně.

Glazed donut

Už jsme si ujasnili, že hnědá je barvou tohoto podzimu. Chromatické provedení světle hnědé se barevného tématu drží, ale nabízí menší obměnu oproti hnědé klasice.

Podzimní barvy v perleťovém provedení

Kromě hnědé patří mezi paletu podzimních barev bezpochyby i olivová a tmavě červená. Nebojte se do chromovaného finiše obléknout i je.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zdroj: Byrdie, Who What Wear