Blýskněte se. Chrome nails, největší beauty trend letošní zimy

Jedna věc je jasná – trendy v oblasti nehtů s námi nikdy nevydrží příliš dlouho. Nedávno jsme byli svědky hvězdných časů blueberry milk nails nebo cherry mocha nails, a dokonce i teorií za volbou dvou klasických evergreenů – ano, máme na mysli red nail theory a black nail theory.

Nehty podle módního diktátu

Vždy je kolem nějakého odstínu na pár týdnů poprask, a pak je řada na další trend. A vzhledem k tomu, že na spektru není dostatek barev, které by mohly akceleraci tohoto cyklu neustále živit, začali jsme velmi detailně pojmenovávat jednotlivé odstíny, čímž se nám rozšířily obzory pro několik dalších vzestupů a pádů nehtových trendů.

Mohlo by se vám líbit

Jak budou vypadat naše nehty v roce 2023?

Vezměte trochu extravagance, oslaďte ji kouskem nostalgie a okořeňte špetkou vtipu. Smíchejte s iluzivními odlesky a esencí francouzské elegance, protřepejte společně s protikladnými kontrasty. Budete-li se držet receptu, připravíte si ten nejlahodnější mix Nail Art trendů roku 2023. Dobrou chuť!
elle.cz

Trendy chrom na všechny způsoby

Trend chromovaných nehtů, tedy lesklých nehtů s jemným třpytem a perleťovým povrchem se stal tak trochu výjimkou a možná tu s námi zůstane o něco déle. Jedná se totiž univerzální, ne příliš výrazný ani experimentální způsob, jak vyzkoušet na svých nehtech něco nového. Do hledáčku veřejnosti chromatické nehty dostala Hailey Bieber už v roce 2022, když přišla se svou virální glazed donut manikúrou. Od té doby jsou chromatické nehty na nejrůznější způsoby čím dál častěji žádané v salónech. Krása v chromatické manikúře spočívá v její tvárnosti – chromovaný povrch lze nanést na jakoukoli barvu, zakomponovat do nail artu nebo propojit s francouzskou manikúrou. Zkrátka možností je hned několik, a my jsme jich pro vás pár vybrali…

Mohlo by se vám líbit

Cherry Mocha, jediný odstín nehtů, bez kterého se na podzim neobejdete

Nevíte, jakou barvu nehtů zvolit pro letošní podzim? Co třeba Cherry Mocha Nails – novou senzaci TikToku!
elle.cz
Chromatická duha à la Francie

Pokud jste duší minimalistka, ale ráda byste okusila něco netradičního, navrhujeme vám chromatickou duhu ve francouzském provedení. Na celý nehet nanesete základ v podobě přirozené pudrové barvy, a poté na špičku každého nehtu zvolte jinou barvu s perleťovým finišem. Pokud nosíte kratší nehty, obzvlášť dobře tato manikúra vypadá v její mikro verzi – na okraj nehtu se namaluje jemná tenká linka, která tvoří zábavný, byť decentní look.

Zlatá nebo stříbrná francouzská manikúra

U francouzské manikúry se ještě na chvíli zdržíme. Pokud je to vaše go-to volba, nebojte se bílou nahradit zlatou nebo stříbrnou. Můžete si společně s vaší nehtařkou více pohrát s designem a vytvořit abstraktní nenápadnou malbu. Zvolte tu barvu, která vám bude ladit ke šperkům a máte vyhráno! 

Mohlo by se vám líbit

Nail trends podzimu 2023: Trendy, které musíme na nehtech vyzkoušet

Upršené dny strávené v kavárnách nad oblíbeným chai latte, momenty, kdy je doma tak útulno, že se nám nechce ven... ano, takto si idealizujeme podzim. Jak se ale lépe naladit na změnu ročního období, než právě nehty, které máme stále na očích? Jaká manikúra bude tento podzim trendy? Zde jsou největší trendy podzimu roku 2023...
elle.cz
Nehty v barvách květů růže

Pokud máte chuť na teplejší odstín, můžete vyzkoušet růžovou perleť, která bude vždy vypadat čistě, jemně a elegantně.

Glazed donut

Už jsme si ujasnili, že hnědá je barvou tohoto podzimu. Chromatické provedení světle hnědé se barevného tématu drží, ale nabízí menší obměnu oproti hnědé klasice.

Podzimní barvy v perleťovém provedení

Kromě hnědé patří mezi paletu podzimních barev bezpochyby i olivová a tmavě červená. Nebojte se do chromovaného finiše obléknout i je.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zdroj: Byrdie, Who What Wear