Chystá Harry Styles svou vlastní kosmetickou značku?

 

Ambasador značky Gucci, herec a zpěvák Harry Styles si nechal zaregistrovat ochrannou známku pro obchodní společnost s názvem „Pleased As Holdings Limited“, ve které je uveden jako ředitel spolu se svou asistentkou Emmou Spring. Jeho jméno je však zapsáno velice specifickým způsobem - tedy Styles, Harry Edward, a to mnoho lidí na internetu bere jako nápovědu. Jeho fanoušci se díky tomu domnívají, že název kosmetické značky bude “SHE” tedy “ONA”, protože to odpovídá jeho iniciálům a jde také o osmou skladbu z jeho druhého alba Fine Line z roku 2019. Jakkoliv to však zní chytře, mnoho diskutujících ve virtuálním světě podotýká, že hvězda se podepisuje jako “Styles, Harry Edward” celkem často.  

Adios, macho! Moderní gentleman se jemnosti nebojí

elle.cz

Z výpisu ochranných známek se můžeme dozvědět, že je specifikována na “velkoobchod s parfémy a kosmetikou”. To by znamenalo, že tato společnost je oprávněna vytvářet cokoliv od skincare, make-upu, vůní i laků na nehty. Této novinky si poprvé všiml fanoušek a odhalil ji na svém Twitterovém účtu @TheHarryNews.  

Harryho zapojení se do boomu kosmetických značek celebrit by dávalo velký smysl, jelikož je známý tím, že často stírá genderová pravidla, co se týče módy a stylingu. Často používá lak na nehty a je velkým zastáncem fluidní estetiky. Avšak přesto by nebyl prvním slavným mužem, který se pod svým jménem rozhodl prodávat právě lak na nehty. V tomto ho již předběhl rapper Lil Yachty se svou značkou Crete. Ten cílí hlavně na muže, ačkoliv je jeho brand unisexový, avšak s claimem “For You. Not Them.” je celkem jasné, jaký je jeho záměr. Je třeba také podotknout, že nail art v mužském světě není dnes již nic neobvyklého. Své drápy často zdobí například A$AP Rocky, Bad Bunny či Lil Nas X. 

 

 

Harry Styles přitom není žádným nováčkem ani ve světě vůní. Tedy alespoň co se týče jejich propagace. V roce 2019 si zahrál v kampani “Mémoire d'une Odeur” Alessandra Michele pro první “inkluzivní, unisexový a nestárnoucí” parfém značky Gucci. Nesmíme však zapomínat ani na éru One Direction a parfémy, které byly stvořeny pod hlavičkou tohoto boybandu.  

 

 

A možná, že nás Harry překvapí a předvede nám dokonalou kolekci dekorativní kosmetiky. Ačkoliv bylo by to opravdu takovým překvapením, když se podíváme například na jeho titulní stranu v časopise Beauty Papers, kterou nafotil v loňském roce a kde má víčka namalované zlatými třpytkami, zdobí ho bronzer a jeho rty narůžověle září? 

Múza Alessandra Michele věří, že hranice krásy může zkoumat naprosto každý, tak proč si nevybudovat svoje vlastní? Možná je na čase, abychom pečlivě sledovali Harryho konečky prstů, jaký odstín laku použil a měli bychom se ptát, jak tento zpěvák voní... třeba to bude teaser k nové revoluci v beauty světě. Jakkoliv se však na novou kosmetiku těšíme, doufáme jen, že se nebude opakovat situace jako s Rihannou a jejím Fenty Beauty impériem, kdy zpěvačka nyní tráví mnohem více času v laboratoři než v nahrávacím studiu! My na její novou desku totiž stále netrpělivě čekáme! 

Slavní muži, kteří umí stylově nosit dámské oblečení

elle.cz