#ELLEextra: vyzkoušeli jsme kosmetiku, která hýbe světem Instagramu

Angelina Jolie, Naomi Watts, Gigi a Bella Hadid, Kendall Jenner, Miranda Kerr, Michaela Kociánová, Victoria Velvet, Filip Vaněk a mnohé a mnohé další. Svět sociálních sítí doslova zaplavila revoluční kosmetika newyorského dermatologa Davida Colberta. A mě opravdu zajímalo, v čem je tato značka tak zázračná. Proto jsem si domluvila schůzku v pražské klinice Be Elite Clinic, jež tuto kosmetiku a ošetření exkluzivně nabízí.

Pro více informací jsem exkluzivně pro ELLE.cz vyzpovídala osobu, která Colbert MD do České republiky přivezla – Evu Osvaldovou. Ta výhradně spolupracuje s klinikou Be Elite Clinic a její majitelkou MUDr. Monikou Kavkovou.

Kdy jste začala pracovat s kosmetikou Davida Colberta?

Kosmetika Colbert MD je na klinice Be Elite Clinic od roku 2017. Byla to jasná volba toho nejlepšího z nejlepších.

V čem je podle vás kosmetika Colbert tak výjimečná?

Jde o úplně jinou technologii výroby kosmetiky a to se samozřejmě odráží i na jejich účincích. Produkty využívají tzv. airless system, protože pronikání vzduchu vždy ingredience krémů poškozuje. Taktéž patentovaná technologie a mix ingrediencí, které vytvořil doktor Colbert na základě své praxe a výzkumů, jsou výsledkem toho, že když se pleť skutečně správně regeneruje a vyživuje, umí se sama udržovat dlouhodobě mladistvá a zdravá.

Pro koho je ošetření Colbert Synergy ideální?

Ošetření nemá věkový limit ani omezení. Je stejně vhodné  pro dámy jako pro pány, kteří chtějí svoji pleť hloubkově regenerovat.

Jaká je technologie produktů Dr. Colbert?

Produkty Colbert MD mají vlastní patentovanou technologii QuSome, ve které nanočástice pronikají do nejhlubších vrstev pleti a tím přinášejí svoje účinky přesně tam, kde jsou zapotřebí. Opravdu málo lidí ví, že většina krémů, které píší o svém obsahu kyseliny hyaluronové ji sice obsahují, ale naše pleť z ní nepřijme prakticky nic. Důvodem je to, že molekula kyseliny hyaluronové má velikost, která do naší pokožky jednoduše nemá šanci proniknout.

Které produkty používáte vy osobně?

Mými nejoblíbenějšími je Soothe Night Cream a Stimulate The Serum, ale používám i mnoho dalších. Těžko vybírat mezi jejich produkty, který je ten „nejlepší“.

Jaké kosmetické služby Davida Colberta jsou mezi vašimi klienty oblíbené? 

Ošetření Colbert Synergy má obrovský úspěch, protože je to modifikovaná verze originálního treatmentu doktora Colberta – Triad Facial, který absolvuje většina hollywoodských celebrit, topmodelek a hereček před důležitými eventy.

Zaujalo mě, že tato metoda boří mýty o tom, že jít na kosmetické ošetření ve stejný den jako na večírek, je tabu. Mohu teď tedy přímo od vás vyrazit třeba na rande?

Ano, přesně tak. Ihned po ošetření máte pleť jako panenka. Hebkou, prokrvenou, vypnutou a sveží. Právě proto je toto ošetření tak oblíbené u známých osobností, jež ho absolvují dopoledne a odpoledne už je máte možnost vidět na červeném koberci.

colbert

A můj výsledek? 

60 minut naprosté blaženosti. Ošetření Colbert Synergy se skládá ze čtyř kroků a spočívá v zapracování kosmetiky Colbert za pomoci radiofrekvence a ultrazvuku k dosažení zářivé a vypnuté pleti. Navíc produkty tohoto newyorského dermatologa pronikají hluboko do pokožky a tím pádem působí nejen během ošetření, ale i dlouho po něm. Výsledkem je pleť, která je dokonale hydratovaná, zářivá a bez známek zašedlosti nebo únavy. 

EBC promo