REKLAMA
REKLAMA

Nový zázrak na hubnutí? Drink z avokáda

Nový trend z New Yorku hlásá, že bychom ráno měli kromě teplé vody s citronem pít i drink z avokáda. Kromě toho, že chutná svěže a jeho krémovost si vás zcela podmaní, pomáhá i s hubnutím. Tento zázračný nápoj vytvoříte rozmixováním avokáda s limetkovou šťávou a medem. Je to jednoduché a chutná fantasticky.

Kdo nejí avokádo třikrát denně, jako by nežil. Nebo alespoň tak to vypadá na Instagramu. Dáváme ho do salátů, guacamole nebo z něj pěstujeme pokojovky. Za své osobní vítězství považujeme, když rozkrojíme tento zázračný plod a objeví se zdravé krásné avokádo. Jak ho využít pro svou krásu? Kromě masek na obličej je dobré ho i začít pít.

Proč je tak zdravé?

Téměř žádné ovoce neobsahuje tolik důležitých živin jako avokádo. Je to skvělý zdroj zdravých nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitamínů B, C, E a K. Mimo to v něm najdete i minerály jako hořčík a draslík. Výsledný koktejl snižuje hladinu cholesterolu, posiluje srdce, detoxikuje tělo a zmírňuje zánět. Limetková šťáva drinku přidá vitamín C, který posiluje imunitní systém a dodá vám energii. Jako náhrada jídla (samozřejmě ne každého) pomáhá koktejl i zhubnout. Pokud ho budete pít každý den, zasytí vás natolik, že nebudete muset jíst k snídani nic jiného.

Jak na to?

Smíchejte:

1 zralé avokádo

5 lžic čerstvé limetkové šťávy

3 lžíce medu

1 špetku soli

2 šálky studené vody

½ šálku ledu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA