REKLAMA
REKLAMA

ELLE tip na víkend: Zajděte na food festival

Letos představí festival několik novinek. Například rozdělení do zón podle zaměření kuchyně, bezhotovostní platby a možnost navštívit přilehlou botanickou zahradu. To hlavní zůstává stejné - desítky restaurací a značek nabídnou speciální festivalové menu, připravená bude dětská zóna a hlavně - bude to zase příjemný a pohodový festival plný skvělého jídla, který poslední prázdninový víkend zpříjemní návrat ke školním a pracovním povinnostem.

Několik restaurací pod hlavičkou Stella Artois vytvoří zónu belgickou, kde se můžete těšit na tradiční speciality (ano, i mušle s hranolkami budou), další zóna bude asijská, kde se budou míchat chutě a vůně od Indie až po Japonsko a svou “uličku” bude mít i kuchyně česko-slovenská. Poslední zóna bude mixem dalších exotických kuchyní. 

Na festivalu se obejdete úplně bez hotovosti. Každý účastník dostane chip, který si nabije předem na pokladně a ho pak už jen “přikládá” místo placení. “Pro návštěvníky je to mnohem pohodlnější způsob placení, navíc je rychlejší a my tak předejdeme zbytečnému tvoření front. Díky tomu bude Foodparade jako vždy klidná a příjemná,” vysvětluje hlavní vylepšení Marcel Vargaeštok, majitel školy vaření Chefparade, která festival pořádá.

Všechno jídlo i nápoje, které si na Foodparade dáte, dostanete i letos buď rovnou do ruky (v případě streetfoodu) nebo na klasickém nádobí. Foodparade tak šetří přírodě spoustu zbytečného odpadu a hlavně - proč dobré jídlo kazit špatným servisem. Vždyť půl zážitku z jídla dělá atmosféra a dojem.

Více informací najdete na www.foodparade.cz. Tak dobrou chuť! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA