Buďte i v září krásná

Tvařte se
Nová generace tvářenek Blush Subtil, Lancôme, existuje v šesti odstínech: tři z nich (Classic) jsou lehké, jemné a dlouho drží. Dva (Shimmer) propůjčí vašim líčkům třpyt a tvářenka Sheer, odstín 13, 1190 Kč, dodá čisťounký nádech do růžova.

Před použitím protřepat
Zahrajte si na barmanku. Odličovač a tonikum 2 v 1 Démaquillant Sensa­tion Visage, Payot, 690 Kč, se totiž musí před každým použitím řádně protřepat – jako drink v šejkru. Pak pomocí vatového tamponu malými krouživými pohyby pleť očistěte. Odstraníte i ten nejodolnější make-up, zatímco pleť se tonizuje a obnovuje se její rovnováha a jas.

Šité na tělo
Obě vůně pocházejí z dílen módních návrhářů. Geo Donna EdP 50 ml, 1590 Kč, je od Alviera Martiniho, který kromě módy miluje cestování a geo(grafii). Dýchne na vás vůně dálek zastoupená tóny středomořských květin, citrusů, vzácných dřevin, ovoce a koření. Vůně se srdíčkovým uzávěrem a mašličkou Couture!, EdP 25 ml, 1190 Kč, je zase z dílny Moschino. Voní bergamotem, pivoňkou, jiskřivou mandarinkou, vzácným jasmínem. Která se vám víc líbí?

Čtyři sezony
Pokud si chcete manikúru a pedikúru vychutnat v klidném a luxusním prostředí, určitě vyzkoušejte nově otevřený salon v noblesních prostorách hotelu Four Season (Veleslavínova 2a, Praha 1). Pracují tam s produkty značky OPI a objednat se můžete na čísle 257 321 898.