REKLAMA

Chanel představuje Lipscanner

REKLAMA

Digitální technologie ovládly svět a prolínají se i do světa módy a krásy. Fashion weeky sledujeme online, nakupujeme online, žijeme online. S nákupy oblečení přes internet je to jednoduché - když nám to nesedí, můžeme to pohodlně vrátit. S nákupem make-upu to je složitější. Na obrazovce počítače jen stěží poznáme, že nám ta barva rtěnky bude slušet. Chanel proto spustil novou aplikaci LIPSCANNER, která vám výběr odstínu rtěnky usnadní.

 

Chanel Lipscanner
Info ikona

 

Jak to celé funguje?

Ať už jdete po ulici a líbí se vám odstín nějaké budovy, nebo si procházíte virtuální sbírku Národní galerie a narazíte na perfektní barvu abstraktního obrazu, či hledáte inspiraci u modelky na jejím instagramu, u které objevíte krásný odstín rtěnky. Ve všech případech se jedná o tu vaší vysněnou barvu rtěnky. Jak jí najít? Pomůže vám s tím nová aplikace LIPSCANNER od módního domu Chanel.

Je to jednoduché. Aplikaci si zdarma stáhnete do svého chytrého telefonu, namíříte fotoaparát - scanner na barevnou plochu, či obličej nebo nahrajete již uloženou fotku z vaší galerie. Aplikace pomocí AI technologie vyhodnotí barevnost a najde z téměř 400 produktů Chanel ten nejpodobnější odstín, ale i texturu. Vybranou barvu pak můžete přímo vyzkoušet na sobě přes selfie. Podívejte se na krátké video, které celý proces vizuálně přiblíží.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA