REKLAMA
REKLAMA

Fendi x Chaos: Luxus objevuje smart wear a nebojí se ho použít

Pop-upem, který odstartoval včera v newyorském nákupním domě Harrods, pokračuje spolupráce italského domu Fendi a dvojice stylistek Charlotte Stockdale a Katie Lyall z Londýna, které společně tvoří značku personalizovatelných a übercool doplňků Chaos. Kapsulní kolekce Fendi x Chaos FW 2021 navazuje na únorovou kolekci luxusních obalů na AirPods a chytré telefony, kterou rozšiřuje o nové a ještě hravější doplňky. Umně kombinovat chytré technologie a elegantní doplňky se daří málokdy, dobrým příkladem je spolupráce dílny Hermès a chytrých hodinek Apple Watch. Spojení Chaos a Fendi je však ještě o poznání blyštivější, okázalejší a troufalejší.

 

Zlatá éra Hollywooda na řetízku

Designové kousky Fendi x Chaos se zrodily z lásky k vintage pouzdrům na cigarety, zlatým zapalovačům a večerním psaníčkům, ve kterých se mísí kovové prvky s jemným zpracováním kůže, detaily ze saténu a kováním s ikonickým logem, s jejichž pomocí se jakýkoliv chytrý telefon, smart watches i bezdrátová sluchátka okamžitě promění v doplňky připomínající šperky. Všechna pouzdra se snadno připínají k páskům z aktuální sezónní kolekce, řetízkům na krk nebo kterékoli kabelce z portfolia Fendi.

 

Fendi x Chaos
Info ikona

 

Puzzle multifunkčního luxusu

Také další kousky kladou důraz na užitkovou eleganci a hravost. S multifunkčním zlatým a stříbrným perem se dá psát na papír i na tablet a navíc funguje také jako náušnice, jak nám předvedly modelky na přehlídce Fendi podzim/zima 2020-21. Čtyřdílný kovový hrníček, zavěšený na tvarovaném koženém kroužku na klíče, přijde vhod na husté ranní smoothie i tequillu po práci. Do dvojice k tradičnímu připínacímu pouzdru na chytrý telefon z rytého kovu lze připojit koženo-saténovou kompaktní kabelku či večerní psaníčko na dlouhém popruhu. Kolekci si může užít i váš notebook – v ochranném pouzdru s kožešinou nebo vlnou. Každý sběratelský kousek představuje hravý dílek skládačky, kterou lze sestavovat podle libosti. Personalizace, která je tak typická pro značku Chaos, se tak stává novou součástí domu Fendi.

 

Fendi x Chaos
Info ikona

 

Prohlédněte si noviu kolekci doplňků #FendiXChaos FW21 v pohybu:

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA