NEXT LEVEL BEAUTY: Tyhle trendy zkuste zatím sama doma

 

BAREVNÉ ŘASY

Ač se mohou zdát extrémní, dobře nalepené již obarvené řasy, či ty pigmentem kolorované přirozené jsou dokonalým make-up highlighterem každé party. Vynikají ve sjednoceném nude líčení. Pokud chcete, kupte si ty tvarované, nebo si na e-shopu pořiďte pigment, který pečlivě zamíchejte se svou hydratačním řasenkou. Za doby působení Rafa Simonse v ateliérech Dior se barevné řasy staly oblíbeným „hackem“ Petera Phillipse – kreativního ředitele Dior Cosmetics. Zkuste proto hledat inspiraci v archivech nedávných i na TikToku.

CONTOUR MAPPING

Vizuální podívaná, která promění dlaždice hned několika různorodých odstínů v bezchybně reliéfní vizáž. Influenceři na TikToku se předhání v členitosti, která se během několika vteřin promění v brilantně připravené a sestříhané smyčky. Počítejte, že tahle legrace vám zabere spoustu času, ale zabavíte se u ní dokonale.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Problémy s pletí? Možná špatně kombinujete kosmetické přípravky

elle.cz

LIP COUNTURING

Detail, který je vidět pouze v záři reflektorů a trik, se kterým se takzvaně piplají jen profesionální make-up artisti na placech focení detailních beauty editorialů. Pokud si však chcete doslova posvítit na svoje rty a zkusit si i pomoci optickou iluzí k jejich většímu obejmu, zkuste to. Naneste podkladovou bázi v přirozeném odstínu vaší pleti a pak postupně nanášejte vrstvy světlejších bází přibližující se odstínu rtěnky, kterou ve finále chcete nanést, zdlouhavý proces se nesnažte urychlit a finální výsledek opatřete pečlivě rozblendovaným highlighterem na umocnění zářivého objemu. Pro jistotu ale mrkněte na jeden až tři youtube tutoriály.

PIHY, PIHY, PIHY

Už Marlene Dietrich nosila tu svou falešnou, jejíž iluzí přidávala na záhadnosti výrazu. Podle interpretačního rámce soudobého pohledu na standardy krásy jsou pihy více než in. Šílené, nebo geniální? Nebo oboje? Nicméně k tomu vám skvěle poslouží ten jeden špinavý, zanedbaný a trochu ztvrdlý štětec, který už jste chtěla vyhodit a likvidní, těžké nude pigmenty, Štětec v nich vymáchejte a poprskejte si okolí nosu a okolo očí. Vytvořte efekt pihové škrabošky, který se objevil na přehlídkách Celine nebo Jacquemus.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

KRUHY POD OČIMA

Bomba mezi genzetkařemi, kteří nepijí, neberou drogy a přesto tak chtějí vypadat. Můžete si na férovku vzít lipgloss a pod očima si s nimi vyčarovat šílenosti. Trend oscilující na hranici vkusu si našel místo v nejednom srdci. A pokud o této zamilovaní hodné šílenosti chcete vědět o něco víc, mrkněte na náš podrobný návod.    

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

HAND PIGMENT

Obarvěte si ruce! Statement, který nevíme přesně co vyjadřuje, ale něco určitě, protože to nosí teďka děcka do Berghainu v Berlíně o sto šest. Nejmíň smysl dávající, a přesto opojný trend zakuste už jen pro onen pocit hledět na své ruce zbavené přirozeného odstínu. Smočte je do pigmentu a zafixujte lakem, nebo se radši ještě poptejte Googlu. Výsledek nicméně na úvodní fotce. Have FUN!  

Škodí mléčné výrobky naší pleti?

elle.cz

GLITTER EYELINER

Tužku už zahoďte. Populární účet, který je jedněmi zahanbován a jiným vyzdvihován – mikaylajmakeup je plný tipů na to, jak obarvit svůj pohled a vyhnout se přitom tradičnímu zpracování. Flitry a jejich aplikace se obecně stávají předmětem zkoumání beauty studií zaměřujících se na poslední trendy v dekorativní kosmetice. Flitry budou ve vícero přípravcích a jejich aplikace by měla být čím dál snazší.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

BRAVENÉ OBOČÍ

Dlouho dobu převládala ve filosofii barevní obočí jakási nepsaná teorie, že byste se vždy měli pokusit strefit barvu svých vlasů, za tímto pravidlem se teď ale můžete otočit a kopnout jej zpět do roku 2016. Barevné tužky na obočí frčí hlavně v paletkách urban hipsterských značek. Už ne jako vtip, ale jako skutečná delikátnost, jež můžete vyzkoušet i na denní nošení. V barvách zatím vedou pastelové odstíny modré, fialové a růžové.   

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Blue Beauty: Co potřebujete vědět o novém udržitelném hnutí za krásu?

elle.cz