REKLAMA

Pleť bez vrásek

REKLAMA


„Přestože je má pleť pevná, mám vrásky, které nemizí. Objevují se především kolem očí a na čele. Nevím si s nimi rady.“
Kateřina, 36 let

Mám stále viditelnější vrásky kolem úst. Už jsem vyzkoušela různé metody, ale vrásky se přesto prohlubují.“
Hana, 41 let

Co je příčinou těchto vrásek?

Aniž bychom si to uvědomovali, mimika je součástí našeho každodenního vyjadřování. Každý pohyb pleti způsobuje stahy a následné uvolnění buněk hluboko v pokožce (tzv. fibroblastů).

Neustálým opakováním těchto pohybů fibroblasty ztrácejí schopnost se úplně uvolnit a objevují se vrásky. Tento proces nazýváme myo-stárnutí.Po 30. roku věku začínají být tyto známky stárnutí viditelné. Na čele, mezi obočím a kolem očí se objevují a prohlubují vrásky, nazální rýha se zvýrazňuje.

Na základě dlouholetého výzkumu v oblasti myo-stárnutí laboratoře VICHY poprvé spojily magnezium a adenozin v unikátním patentovaném komplexu AdenoxineTM. Tyto dvě látky organizmus přirozeně využívá k uvolnění svalových stahů.

AdenoxineTM zabraňuje stahům fibroblastů, tím dochází k jejich uvolnění. Jemné i hluboké vrásky se vyhlazují. Účinnost látky AdenoxineTM na uvolnění stahů byla prokázána klinickými a laboratorními testy in vitro pod dermatologickou kontrolou po 21 dnech.

MYOKINE
http://www.myokine.cz


Korekční péče proti vráskám

První péče s patentovaným AdenoxinemTM , který uvolňuje stahy buněk v pleti a vyhlazuje vrásky. Již po 6 dnech je pleť jasnější, hebká a vitálnější. Jemné vrásky jsou vyhlazeny.

Účinnost pozorována v průběhu 3 měsíců pod dermatologickou
kontrolou

Objevte lehkou, nemastnou a rychle se vstřebávající texturu přípravku Myokine. Nadchne Vás i parfemace- lehká a svěží vodní nóta přecházející do teplých nót. Vaše pleť bude okamžitě hladká a sametová.

Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť.

K dostání výhradně v lékárnách.

V I C H Y. Z D R A V Í P A T Ř Í I P O K O Ž C E

Infolinka VICHY:222 193 777
Více informací na http://www.vichy.cz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA