Seznamte se: Strawberry Girl, nový hit TikToku podle Hailey Bieber

TikTok jako trendsetter

TikTok je hotovou rozbouřenou řekou módních a beauty trendů. Valí se kolem nás v prudkém proudu, sotva jeden zaregistrujeme, už je na obzoru další. Po Vanilla Girl, Latte Girl a Tomato Girl Summer je čas ponořit se rovnou po hlavě do dalšího nového trendu: Strawberry Girl. A co to znamená? Poté, co Hailey Bieber sdílela na svém TikToku svěží make-up rutinu s názvem Strawberry Girl, způsobila u mnoha uživatelek velký ohlas a vlnu touhy aspirovat na její look. Každý den přibývají nová Strawberry Girl videa a hashtag na TikToku se plní příspěvky těch, kdo ji následovali. Ještě jste tento trend nezaznamenali? Vzhledem k tomu, že TikTok trendy se pohybují přibližně rychlostí světla, chápeme to. Nenecháme vás ale v nevědomosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jak vypadá Strawberry Girl?

Pokud si teď vyhledáte hashtag Strawberry Girl, bude tam s velkou pravděpodobností o dost videí více než předchozí den. Hashtag má přes čtrnáct milionů zhlédnutí a další raketově přibývají. Popis? Sladce dívčí líčení, ve kterém hrají hlavní roli ruměnec a pihy. Make-up look, který vypadá, že jste strávila pár hodin na slunci a to vám na tvářích vykouzlilo jemné začervenání a pokropení pihami... Že se vám nic takového na slunci neděje? To přece vůbec nevadí, od čeho máme kosmetiku.

Mohlo by se vám líbit

Ombré concealer trend: získejte dokonalý obličej bez efektu masky

Tik Tok, místo, kde najdeme všechno na světě – novinky o celebritách, rady ohledně randění, nové beauty i fashion trendy. Po hodinách scrollování nás tentokrát zaujal trend #ombreundereyes. S téměř šesti miliony zhlédnutí, které neustále přibývají, evidentně nejsme jediní, kteří ho považují za hit hodný následování...
elle.cz

Jak se jí stát

Abyste si doma tento look vykouzlili, nepotřebujete žádné speciální produkty. Dokonce odhadujeme, že vše potřebné už doma pravděpodobně máte. Na vyčištěnou pleť naneste rozjasňující tónovaný krém. Samozřejmě ideálně s vysokým SPF, nechcete přece, aby vaše začervenání bylo větší, než bylo původně zamýšleno. Upravte si obočí a řasy, obojí jen velmi přirozeně, protože pečlivě stínované obočí ani řasy se silnými nánosy řasenky se k tomuto stylu líčení nehodí. Pak přichází na řadu to nejdůležitější. Krémová nebo tekutá tvářenka, s jejíž pomocí si vytvoříte na tvářích lehký, svěží ruměnec. Díky krémovému podkladu by se vám s ní mělo dobře pracovat. Nezapomeňte ji dobře zapracovat do pleti, žádné skvrny ani ostré barevné hrany nejsou žádoucí. Pak si perem na pihy – popřípadě linkami v peru – namalujte pihy. Líčení přestříkejte fixátorem make-upu. Na rty naneste tónovaný balzám, lesk nebo lip tint ve stejném odstínu, jako je zvolená tvářenka. Voilá! A na světě je zas o jednu Strawberry Girl více.

Make-up pro Strawberry Girl look

Zdroj: TikTok, elle.nl, people.com