REKLAMA

Testovali jsme řadu Normaderm

REKLAMA

Výsledky testování:

Tereza Hrabáková, právnička, 30 let

Pleť mám mírně problematickou, ale protože o svoji pleť pravidelně pečuji, mám jí většinou čistou. Musím si ovšem dávat pozor na výběr krémů. V době, kdy jsem testovala Normaderm jsem se právě rozhodovala, který hydratační krém budu nadále používat a po testu to bylo naprosto jasné. Normaderm mi naprosto vyhovuje: svojí konzistencí, vůní i efektem. Měla jsem po něm skvělou pleť a navíc dobrou náladu, protože jsem nemusela složitě testovat jiné značky.

Milena Rábová, account manager v makléřské pojišťovací firmě, 30 let

Testování proběhlo velice jednoduše. Nejprve mě potěšila velmi příjemná vůně, trošku lékárenská, potom konzistence, která je naprosto odlišná od jiných krémů a nakonec báječný efekt. Byla jsem velmi spokojená a řadu Normaderm budu po testování používat nadále. Škoda jen, že na dně ješte spousta krému zůstala, ale otočila jsem lahvičku a spotřebovala úplně všechno. Do dna.

Vanda Malíková, asistentka v cestovní kanceláři, 26 let

Asi jsem neměla ten pravý týden. Po třech dnech mi na pleti naskákaly červené flíčky a já jsem měla pocit, že nemůžu mezi lidi. Jenže stejné problémy mám téměř s každým krémem, zčervenám a naskáčou mi pupínky. Ocenila jsem, že mi Vichy umožnila navštívit jejich dermatoložku, se kterou se mohu o mojí hyperalergenní pleti poradit. Potřebovala jsem zásah odborníka a to se mi nečekaně splnilo díky testování. Oceňuji profesionální přístup.

Martina Chrudimská, grafička, 27 let

Řada Normaderm mě nadchla. Moje pleť patří mezi citlivé a většinou mám obavy testovat něco nového. Ale značku Vichy jsem již používala již dříve a měla s ní nejlepší zkušenosti, proto jsem se rozhodla, že vyskouším také novou řadu. Po testování jsem měla pokožku velice jemnou a po nerovnostech ani náznak. Takže jen spokojenost..

Podrobné informace o nové řadě přípravků získáte při návštěvě Vaší lékárny či na stránkách www.normaderm.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA