Největší jarní nail art trendy, které na svých nehtech vyzkoušíte i vy

Stříbrné nehty

Pokud půjdeme po stopách beauty trendů pro rok 2024, nemůžeme si nevšimnout stříbrné laviny, která se na nás řítí. A její součástí je i stříbrná manikúra. Je to skvělý způsob, jak dodat svým nehtům pořádný lesk a nevšednost. Stříbrná barva je velmi univerzální a hodí se k široké škále stylů, příležitostí a outfitů. Nebojte se kombinovat stříbrné nehty se zlatými prsteny, osvěžíte tím méně výraznou klasiku. Základem je stříbrný lesk po celé délce nehtů, který je vhodný jak pro dlouhé, tak krátké nehty. Nejčastěji se tyto nehty poměrně jednoduše vytváří v salonech, kdy se stříbrného efektu docílí nanesením speciálního chromového prášku na spodní vrstvu průhledného laku, a tím se vytvoří zrcadlový efekt. Pokud byste chtěli těchto nehtů docílit doma, tak si stačí koupit stříbrný lak na nehty (Lak na nehty Color Hit v odstínu Egagement ring, Sephora Collection).

Francouzská manikúra jinak

Další variací na stříbrné nehty je stříbrná francouzská manikúra. Jedná se o jednoduché a elegantní obnovení klasických francouzských špiček. Špičky prstů můžete mít jasně ohraničené nebo ze stříbrné vytvořit na špičkách ombré, které se promění v přírodní nehet. Neotřelá varianta stříbrných nehtů používá vrstvení různých textur, které vytvoří nápadně lesklý vzhled nehtů s různými designy. Crazy, over the top nehty samozřejmě nejsou pro každého, proto vsadit na rudé tóny se vyplatí vždy, když lačníte po změně či nevšednosti. Ať už to je twist na klasickou francouzskou manikúru v podobě červených špiček nebo dokonce grafických linek na špičkách prstů. A jestli se chcete držet hlavně jistých barevných trendů pro rok 2024, tak nešlápnete vedle s modrou. Ať už modré akcenty, celé modré nehty či lehké modré špičky prstů.

Mohlo by se vám líbit

Jelly Nails: Devadesátky jsou zpět, a tentokrát i na vašich nehtech

Devadesátky jsou zpět! Teda již nějakou dobu v podobě nejnovějších trendů jak v módě, tak v doplňcích. Pokud se alespoň trochu pohybujete po sociálních sítích, tak jste rozhodně zaznamenali tento nový způsob, jak si okořenit někdy již všední manikúru. Jejich cílem je vypadat extra leskle, mít transparentní závěr a připomínat povrchem lesk na rty.
elle.cz

Coquette trend

Nepřehlédnutelným hitem bude Coquette manikúra, která využívá pastelové nebo neutrální barvy jako základ a zdobí nehty různými doplňky, jako jsou mašličky, perly, kamínky, květiny, srdíčka nebo ovocem. Cílem je vytvoření romantické estetiky spojené s hravými designy a luxusním vzhledem. Nehty, které se dají pojmenovat jen jako láska ve 3D obsahují zábavný a nápaditý design na leskle růžovém podkladu, na kterém jsou poté jednotlivé doplňky přilepeny. Může se kombinovat mnoho věcí jako mašle a perly. Pokud toužíte spíše po jednodušším designu, ale stále v nádechu coquette, tak vyzkoušejte nehty s jednoduchými namalovanými červenými mašlemi na jednoduchém přirozeně růžovém základu. Pokud mát rádi trochu lesku, tak do tématiky spadá i jemná a hravá barva peach fuzz, kterou můžete použít jak matnou, tak svěží lesklou. Pokud toužíte po náročnějších a preciznějších designech, tak se dá peach fuzz doslova předělat na nehtech v podobě rozkošných broskví.

Black nails

Klasické černé nehty jsou samozřejmě ostřejší klasikou, které ve sladění s černým outfitem vytvoří elegantní a nebojácný look. Variací na tyto nehty mohou být lesklé chromové, ale tmavé nehty, vytvořené pomocí tmavého chromového prášku, který vytvoří lesklý efekt zrcadla zahaleného do tmavé noci. 

Nail art aplikace

Pokud toužíte s novým rokem začít nějakými nepřehlédnutelnými, „ahead of time“ nehty, tak se rozhodně dejte na dráhu dlouhých nehtů s akrylovými hroty ve výrazných barvách. Nehty budou stále praktické, ale naprosto unikátní. Nebo hroty vyměňte za menší hrbolky připomínající přísavky chobotnice.

Největší nail art trendy jara 2024

 

Zdroj: Byrdie, Pinterest, ELLE.com