4 beauty produkty, které patří do plážové tašky

1.     Krém s vysokým SPF ochranným faktorem

Ultrafialové záření s volnými radikály způsobuje úbytek kolagenu v pleti, ta tak ztrácí elasticitu a tvoří se na ní vrásky. Základem péče o pleť jsou kvalitní krémy s vysokým SPF, nejlépe 50, které jsou určeny i pro citlivou pleť,“ doporučuje Denisa Jasinská z české společnosti Essenté.

Náš tip: Essenté Denní krém SPF 50 je ochranný lehký krém určený pro všechny typy pleti. Po jeho nanesení je pokožka velmi intenzivně chráněna před buněčným poškozením způsobeným UVA i UVB zářením. Krém obsahuje řadu vitamínů a minerálů. Mandlový olej dodává pleti pocit hebkosti, bambucké máslo ji zase hydratuje a regeneruje. Krém je vhodný i jako běžný denní krém v letních měsících. Koupíte ho na www.essente.cz za 490 Kč (50 ml).

2.     Deodorant/antiperspirant

Pocení je naprosto normální jev pro každého z nás, v létě nás však může více omezovat než jindy a navodit nám pocity, o které opravdu žádná z nás nestojí. Nepříjemnému zápachu a pocitu pocení můžete zabránit použitím vhodného deodorantu, či antiperspirantu. Pokud si zvolíte správný produkt, pomůže vám cítit se dobře po celý den. 

Náš tip: Veganské deodoranty Corpus využívají síly rostlinných výtažků a enzymů s dlouhotrvajícím účinkem, které zabrání nežádoucímu zápachu, ale přitom nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Jejich vůně jsou komplexní, sofistikované a 100% přírodní. Deodorant nezanechává skvrny na oblečení a má úžasnou hladkou texturu. Zakoupit je můžete na ingredients-store.com za 750 Kč.

3.     Výjimečná vůně

Ač se říká, že parfém a slunce nejdou dohromady, bez vůně, která podtrhuje vaši osobnost není radno opouštět domov. Jen pozor, kam a v jakém množství v létě vůni aplikujete. V případě, že parfém ulpí ve velké vrstvě na pokožce, které je následně vystavena slunci, může jít o první krok ke vzniku pigmentových skvrn.

Náš tip: Pokud jste ještě nenašli vůni, která by vás dokonale definovala, vyzkoušejte novinku Gucci Bloom Profumo di Fiori, která ještě intenzivněji oslavuje čerstvost přírody, bohatost květinových vůní a až krémovou plnost tuberózy. Vůně bude uvedena  15. srpna  2020 exklusivně v síti parfumérií Douglas CZ a SK.

“Parfém je jako kouzlo, a žena, která jej nosí, okouzlí svět. Květiny jsou v případě této vůně ty, které zprostředkovávají ono kouzlo. Je intenzivní a zavede vás do světa rozkvetlé zahrady. Skutečná výzva, která nás s mistrem parfumérem poháněla během vytváření této nové vůně, byla "nechat květiny promluvit",” říká kreativní ředitel Gucci Alessandro Michele.

4.     Rtěnka

Ať už na pláž přijde pan Božský nebo se nečekaně rozhodnete vyrazit na pool party, rtěnka výrazné barvy dokáže divy. Oči si není třeba líčit, stačí je schovat za sluneční brýle. Pleť jistě přes den prozářilo slunce. Ale rty lační po hydrataci a zvýraznění!

Náš tip: Kolekce rtěnek Chanel Rouge Coco Flash se rozrostla o nové syté odstíny, které jsou přesně tím pravým pro oživení letního looku. Vyberete si barvu play, swing, feel, move, crush, dazzle nebo shake?

 

4 beauty produkty, které patří do plážové tašky

Tip na závěr: Plavky, plážové tašky i kosmetiku na léto vybíráme zodpovědně. Často však zapomínáme věnovat pozornost absolutní plážové nezbytnosti - osušce! Letos nás absolutně nadchly bavlněné kousky z dílny Hermès. Speciálně ty ovlivněné stylem Art Deco jsou úchvatné. Souhlasíte?

Osušky z dílny Hermès
cara
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)