REKLAMA

Krása hity

REKLAMA

Curriculum Vitae

Jméno: Glowtrix – krém pro uhlazení a lesk vlasůNarozen: 2004, Matrix Vzdělání: Vysoká škola krocení neposlušných pramenů a úpravy účesu Koníčky: Rád navštěvuje a hladí vlasy, ať už suché, či vlhké. Cena: 269 Kč Ne že by u nás měl protekci, ale ve svém oboru je opravdu výjimečný. Tak co, zaměstnáte ho?


Jdeme do finále

Pokud vlasy často mučíte kartáčováním a fénováním, buďte si jistá, že přinejmenším konečkům se to nelíbí. A protože nemůžou křičet o pomoc, dávají protest najevo jinak: jsou suché a třepí se. Hoďte jim tedy záchranný kruh v podobě séra pro uhlazení špiček Serum Nutri-Sculpt, Kérastase, 845 Kč. Stačí vetřít pár kapek do konečků, když už máte účes skoro hotový. Sérum je obalí mikrofilmem, který je vyživí a uhladí. A navíc sympaticky voní.

Kámen na kameni

Že vám flakon vůně Elvie, EdT 50 ml, Oriflame, 599 Kč, něco připomíná? Nejspíš hladké oblázky, které jsou tak příjemné v dlani. V tomto případě jsou ovšem ‚napuštěny‘ toaletní vodou namíchanou z citrusů, směsice omamných květů a něžných tónů pižma. Výsledkem je aroma, jež se přímo báječně hodí pro ženu, která chce rafinovaně podtrhnout svou smyslnost a přitom si libuje v čistých vůních.


Luxusní rezidence

Na první pohled se vám může zdát, že tahle čtyřčata megatřpytivých očních stínů Palette Ombre Éclat z řady Divinora od Guerlainu jsou si k nerozeznání podobná. Vypadají nenápadně, ale počkejte, co provedou na světle, ať už na přirozeném, nebo umělém. Každý stín má jiný nádech: růžový, zlatý, jemně zelený a modrý. Nanášejte je jen na víčko těsně nad řasami, maximálně pak ještě lehce pod obočí. Díky metalickým částečkám a zářivé perleti přitáhnete ke svým očím pozornost, kohokoli si zamanete.

Dejte jim najíst

Ruce všech žen dokážou na své majitelky prozradit leccos. Při své netaktnosti jsou schopné říct třeba to, kolik vám je, nebo že je necháváte trpět hladem a žízní. Nejnovější přípravek Absolue Mains od Lancômu za 1650 Kč tyto stopy zahladí a navíc vás spolehlivě zbaví pigmentových skvrn. Možná si říkáte: vždyť se mě to ještě netýká. Krém je ale výbornou investicí na pozdější léta. S přibývajícími roky se totiž kůže na rukou rapidně ztenčuje a ztrácí pružnost. Po aplikaci Absolue budou příjemně hladké – a po pár týdnech budou zářit, jako by vypily energetický drink.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA