REKLAMA
REKLAMA

Řasenka, která naboostuje sebevědomí do levelu Nekonečno!

Znáte snazší cestu jak si dodat sebevědomí než pořádnou porci té nejlepší řasenky? Každá z nás chce mít pronikavý sexy pohled a dlouhé řasy, které se nad očními víčky vznášejí jako křídla temných motýlů. Hledání té nejdokonalejší maskary, jež nedělá hrudky, nežmolkuje ani se nerozpíjí, jakmile teploměr vystoupá nad 20 stupňů Celsia, je však úkol na celý život. Nezbývá než testovat a doufat. Naštěstí je tu nový oční make-up od Chanelu, který má velké ambice. Najdete v něm set na obočí (1470 Kč), dlouhodržící oční linky (1040 Kč) a řasenku (990 Kč). Všechno, co potřebujete pro dokonalý look.

Chanel
Info ikona

Jelikož si zakládám na tom, že obočí mám stejně světlé jako vlasy a na linky nemám dostatečně pevnou ruku, rovnou přeskakuju k řasence Le Volume Stretch de Chanel. Její kartáček pochází stejně jako ten předchudkyně Le Volume Révolution z 3D tiskárny. Předloni s tím značka udělala v beauty byznysu doslova velký třesk. I když si patent na 3D tisk kartáčku nechala schválit už v roce 2007, světlo světa spatřila až po dlouhých jedenácti letech. A čekání se rozhodně vyplatilo. Tím myslím přesnější nanášení a snadnější dostupnost i ke krátkým řasám… Novinka Le Volume Stretch je samozřejmě ještě dál. Respektive její unikátní formule, jež umí vykouzlit XXL řasy do délky i objemu. 

Chanel
Info ikona

Precizní kartáček s mikroštětinkami si nemohu vynachválit. Obarví a prodlouží každičkou řasu a efekt je skvělý i po jediné vrstvě. Pokud byste chtěla objem ještě víc napumpovat, dejte víc vrstev anebo před řasenkou použijte bázi La Base Mascara, která řasy obalí výživou a připraví je na další vrstvení.

A jaké je finální skóre? Dojem z dokonalého objemu a délky trochu narušuje jedna jediná barevnost. Černá je pro ženy s velmi světlou pletí příliš tvrdá, takže pokud to jde, vždy vybírám hnědou nebo aspoň šedou či antracitovou. Chanelu pro tentokrát ale budu muset prominout.

Chanel
Info ikona
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA