6 nail art trends, které musíte ještě před létem vyzkoušet

Jaro je tady a vedle obměny našeho šatníku či účesu přichází i nové jarní trendy v manikúře. Opět začneme vídat více barev, vzorů a nail art kreací. Vyberete si trendy gradient, výraznou červenou nebo netradiční francouzskou manikúru?

Snová aura

Barevné gradienty na nehtech are the new black! Na průhlednou bázi se nanese barva, která připomíná výraznou tvářenku. Můžeme kombinovat několik barev na jednom nehtu, nebo jen jednu. Pro dokonalý gradient oslovte svůj oblíbený beauty salon.

Chromatické abstrakce

Tento trend je perfektní pro ženy i muže, kteří milují trošku punk stylu. Jde o zaručeně nejvíc cool girl nailtrend pro letošní rok. Opět si hraje s vrstvením na průhledné, nebo mléčné vrstvě laku a poté se nanáší abstraktní tvary, nebo jen francouzská manikúra v kovových, chromatických odstínech.

Výrazná červená je zpět

Výrazná červená je taková stálice. V zásadě totiž nikdy nevychází z módy. Nejen, že podtrhne každý outfit, ale vždy působí velmi elegantně.

Jak budou vypadat naše nehty v roce 2023?

elle.cz

Pudrový minimalismus

V jednoduchosti je krása a takové jsou přesně pudrově zbarvené nehty, které podtrhnou vaši přirozenou barvu a výsledek působí vždy velmi upraveně. Hodí se ideálně na období, kdy vás všechny barvy a vzory omrzí.

Rozkvetlá francouzská manikúra

Květiny? Na jaře? Je to tak, Mirando... Jak jinak přivolat jaro než nehty plnými barevných květin? Pokud kytičky uděláte opravdu malinké jen na špičce nehtu, působí jemně a étericky. Nebo se můžete vydat směrem maximalismu a udělat kytky barevné po ploše celého nehtu. 

Výrazné barvy, všude a vždycky

Loni jsme všichni zaznamenali trend barevné francouzské manikúry, letos v ní pokračujeme, ale kromě špiček našich nehtů uvidíme barvené linie nanesené u nehtových lůžek, nebo různé barevné abstraktní obrazce. 

Zdroj: Allure, ELLE