REKLAMA

V době korona krize Nivea podporuje nejen humanitární organizace

REKLAMA

Společnost Beiersdorf, výrobce kosmetiky NIVEA, v rámci regionálního programu okamžité pomoci finančně podpořila částkou 1,2 milionu korun tři české humanitární organizace, které v době korona krize aktivně pomáhají: Český červený kříž, ADRA a Člověka v tísni. Tato finanční podpora spadá do mezinárodního programu, který vytvořila společnost Beiersdorf v rámci své iniciativy „Care Beyond Skin“. V rámci tohoto programu se společnost vydává nad rámec svého kosmetického oboru a pomáhá lidem, společnosti a životnímu prostředí. 

Peter Koyš, generální ředitel společnosti Beiersdorf Česká republika, k tomu říká: „Krize související s koronavirem ve velmi krátkém čase ohrozila naše zdraví a zcela zastavila náš společenský život, a to vše v rozsahu, který pro nás dosud byl zcela nepředstavitelným. Jako mezinárodní společnost bychom kromě našeho globálního programu pomoci rádi zintenzivnili i podporu organizacím zde v České republice, které pomáhají lidem v této obtížné době a podporují je, a proto chceme finančními příspěvky pomoci organizacím Červený kříž, ADRA a Člověk v tísni.“ 

Finanční pomoc 1 200 000 Kč byla rozdělena mezi tyto tři humanitární organizace: 

Český červený kříž 

Jedna ze 192 národních společností Mezinárodního červeného kříže. Působí na poli sociálním, zdravotním a humanitárním, pomáhá při katastrofách a válkách, věnuje se zdravotní výchově. Nyní distribuuje roušky, jiné ochranné pomůcky a desinfekci – lidem a sociálním i zdravotnickým zařízením, pomáhá seniorům, doučuje děti na dálku a účastní se prevence. Společnost Beiersdorf podpořila programem okamžité pomoci Český červený kříž částkou 400 tisíc korun. 

ADRA 

Mezinárodní humanitární organizace poskytuje pomoc lidem v nouzi, v Česku od roku 1992. ADRA pomáhá výrobou ochranných roušek, dezinfekčních přípravků, gelů a rukavic svým dobrovolníkům, kteří pomáhají ohroženým obyvatelům v souvislosti s COVID 19 (např. donáškou potravin, léků atd.). Společnost Beiersdorf podpořila programem okamžité pomoci organizaci ADRA částkou 400 tisíc korun. 

Člověk v tísni 

Nevládní nezisková organizace, která poskytuje humanitární pomoc a pomáhá lidem, kteří se dostanou do dluhové, finanční a existenční tísně například zajištěním potravinové pomoci. Člověk v tísni nabízí také dluhové poradenství pomocí bezplatné telefonické linky a zajišťuje online doučování dětem ze sociálně slabých rodin. Podporuje také učitele i rodiče ve vzdělávání dětí doma. Společnost Beiersdorf podpořila programem okamžité pomoci organizaci Člověk v tísni částkou 400 tisíc korun. 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA