Valentýnské rozmazlování: připravte se na svátek zamilovaných

Nezáleží na tom, jestli svátek zamilovaných slavíte nebo ne. Rozmazlovat se totiž doporučujeme celoročně. Ať už jste single nebo žijete ve spokojeném svazku, čas na to udělat se krásnou je ale pár dní před svátkem zamilovaných víc než trefou do černého. Proto jsme pro vás vybrali procedury, které můžete absolvovat když máte deset nebo třeba jen jeden den na přípravu. Nalaďte se na romantickou vlnu spolu s námi!

10 DNÍ PŘED:

Absolvujte ošetření „Linda Meredith Haute Couture” v hotelu Mandarin Oriental

Hodina a 20 minut čistého blaha! Tak nějak by se dalo popsat vyhlášené ošetření Haute Couture v hotelu Mandarin Oriental. Hotelová kosmetička Ingrid, která se značkou Linda Meredith dlouhodobě praucuje, vám nejprve po pečlivé konzultaci a diagnostice stavu pleti vyhodnotí nejvhodnější postupy a prostředky, které vám zaručí ty nejlepší výsledky. Pleť hloubkově vyčistí, a podle individuálních potřeb klientky ošetří. Následuje masáž zakončená maskou. Výsledkem terapie je pleť viditelně prozářená, jemné linky jsou minulostí a vrásky zredukovány. Nicméně, jak sama kosmetička Ingrid říká, pověstný výsledek ošetření nezajišťují jenom špičkové produkty této značky, ale i osobní přístup a perfektní znalosti kosmetičky, který dotváří holistický přístup k péči o pleť, na který zakladatelka Linda tolik apeluje.

Mandarin Oriental, Nebovidská 459/1, Praha

Mandarin Oriental
cara

5 DNÍ PŘED:

Zajděte si na masáž „Forever Young” do studia Sabai

Osvěžující reflexní masáž optimálně propojuje masáž šíje, zad a ramen s relaxační antistresovou masáží obličeje a dekoltu. Snadno vám uvolní všechny blokády a napětí, kterým trpí vaše svaly například díky stresu v práci. Navíc důkladná masáž svalů v obličeji a použití anti-age přípravků zmírní drobné projevy stárnutí a postarají se vám o uvolněnou pokožku.

Sabai, Na Příkopě 22, Praha 1

Sabai
cara

V DEN SV. VALENTÝNA:

Zastavte se ve studio Re Create Yourself a dopřejte si balíček PRE-Cocktail

Tohle je místo je určené pro všechny ženy, které nemají během dne čas strávit hodinu na manikúře, na pedikáře, na vlasech a ještě si třeba nechat udělat make-up. Pokud patříte mezi #podnikavedivky nebo #workingmon pak určitě oceníte, když všechno absolvujete na jednom místě a iděálně tak za hodinu. V pražském studio je to možné. Manikúru a pedikúru tu absolvujete najednou a ve zbylém čase vám pak umyjí a vyfoukají vlasy a nanesou lehký make-up. Navíc vše s péčí na vlasy Authentic Beauty Concept, která je přírodní a veganská.

Re Create Yourself, Lublaňská 652/53, Praha

Re Create Yourself

EBC promo