Hair news: nové vlasové procedury a produkty, které vám zachrání vlasy

Vlasová infuze přímo na míru

S převratnou novinkou přichází italská značka vlasové kosmetiky Davines. Představila novou vlasovou infuzi s názvem Naturaltech Tailoring. Jde o směs, která se namíchá na míru vašim vlasům podle toho, co nejvíce potřebují. Kadeřník během salonního ošetření vybere jednu ze 4 bází, do které přidá podle typu a potřeb vašich vlasů některé ze 6 boosterů. Řešit se jimi dá suchost, lámavost, nedostatek lesku, malý objem, atd… Celkově může vzniknout až 24 možností párování přísad přesně podle toho, co vaše vlasy vyžadují. Během představení procedury Naturaltech Tailoring ji podstoupila influencerka Natálie Kotková a výsledný efekt byl opravdu záviděníhodný. Její vlasy byly po ošetření krásně hydratované, lesklé, sypké a její blond barva nádherně zářila. Kromě toho, že toto vlasové ošetření evidentně okamžitě funguje, vydrží až pět umytí. Příjemným bonusem je i to, že báze i boostery jsou stejně jako jiné produkty vlasové péče Davines vyrobené z čistě rostlinných extraktů pěstovaných udržitelným způsobem v Itálii. Nemusíte se tedy obávat toho, že své vlasy ošetřujete chemií.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší vlasy a účesy zimy 2023: Vrátí se mikádo, copy i low bun

S novým ročním období přichází čas nejen na změnu šatníku nebo barvy nehtů, ale i na obměnu účesu, a to ať už se jedná o barvu, střih nebo nový styling. Pojďme se společně podívat na to, jaké jsou největší trendy letošní sezóny. Jak budou vypadat vaše vlasy na sklonku roku 2023?
elle.cz

Hvězná péče Dary Rolins

Dara Rolins je nejen skvělá zpěvačka, ale především krásná žena. Denně slýchá dotazy typu „jak to děláš, že…?“ O svou cvičební a stravovací rutinu se s námi podělila už mnohokrát, teď k tomu přidává i tip na péči o vlasy. A aby nezůstalo jen u teorie, pro ty, kteří chtějí mít vlasy jako ona, uvádí na trh svou řadu vlasové péče VERMI by Dara. Vysoký standard, na který je Dara zvyklá, chce zkrátka dopřát i ostatním ženám. Haircare Dary Rolins sestává z šamponu VER a kondicionéru MI. U obou produktů si zpěvačka zakládala na tom, aby v nich byly pouze kvalitní ingredience. „Než jsme naši vlasovou péči pustili do prodeje, prošla náročným vývojem,“ uvedla svou hircare zpěvačka a dodala, že ji s dcerou Laurou důkladně testovaly. „Jsme z šamponu i kondicionéru totálně nadšené. Vlasy jsou po nich tak hebké, vypadají zdravě, a navíc opravdu krásně voní.“ Parfemaci se Dara rozhodla zvolit stejnou jako u své první vonné svíčky VERMI by DARA, LOLA, ve které ucítíte kombinaci vůní bergamotu, cedru, pudru, růže a luxusního jasmínu sambac. Šampon VER i kondicionér MI obsahují komplex 12 aminokyselin pro dlouhodobou hydrataci a potřebnou výživu, aby byly vlasy hebké, hedvábně se leskly, šly krásně rozčesat a aby samozřejmě nádherně voněly.

Mohlo by se vám líbit

elle.cz

Lék na krepatění

Akturální počasí je tou nejhorší kombinaci pro vlasy, které mají sklon ke krepatění. Pokud v posledních týdnech trpíte vzhledem svých vlasů a rádi byste měli na vlasech místo krepu lesklou hladkou hřívu, zkuste vlasový olej Molecular repair hair oil K18. Možná se teď ušklíbnete, že olejů jste na krepaté vlasy vyzkoušeli už spoustu a zázrak se nestal. Krepatění je způsobeno poškozením vlasu na jeho hlubší úrovni, takže je pravdu, že vlasové oleje, které se zaměřují pouze na vnější vrstvu vlasů, nejsou schopné tento problém napravit. Olej K18 odvrací poškození vlasů už na molekulární úrovni a zlepšuje krystalickou strukturu keratinu, protože právě její poškození je jednou z hlavních příčinou krepatění. Olej působí jak na povrchu vlasů, tak pod kutikulou, aby byly vlasy účinněji vyhlazené. Samozřejmostí je také tepelná ochrana. Molecular reapir hair oil K18 předchází poškození způsobenému teplem a i tím odvrací cyklus krepatění.

Návrat ztraceného keratinu

Naprosto nadupané složení mají i noví členové rodině #myhero od Mydentity. Jedná se o nové trio vyživující péče, které se chlubí tím, že sníží lámání vlasů až o 93%. Vyživující šampon, kondicionér a krém z této řady obsahují kyselinu hyaluronovou a hydrolyzovaný kolagen, které jsou potřebují všechny typy vlasů. Udržují správnou rovnováhu lipidů a proteinů pro jejich zdravý vzhled. Keratin je stavebním kamenem vlasů, ale lipidy keratin spojují a vytvářejí strukturu vlasu. Když z vlasů ztrácíme lipidy, ztrácíme tím i keratin. Pokud lipidy nedoplňujeme, jsou naše vlasy matné, slabé a suché. Po používání MyHero Nourishing Shampoo, Conditioner a Creme jsou vlasy, pevněšjí a působí hebčí.

Nová záchrana pro vaše vlasy:

Zdroj: Davines, Vermibydara.com, salononline.cz