Jen medová to může být. Top barvou vlasů podzimu je ta v odstínu medu

Medové odstíny jsou letos velkým hitem, zelenou jim totiž i naše oblíbená IT girl a beauty trendsetterka Hailey Bieber. Tato barva kombinuje teplé tóny hnědé s jemnými záblesky zlaté, což vytváří elegantní, ale zároveň přirozený vzhled. Medová barva vlasů může být přizpůsobena různým tónům pleti, což ji činí univerzální volbou. Pokud jste blondýnka nebo bruneta, medové odstíny vám mohou dodat ten správný podzimní nádech. 

Trendy odlesky podzimu

Spolu s nimi zřejmě budeme našim vlasům dodávat na zrzavých odlescích, které jsou rovněž trendy a nesmírně cool. Od světlejších oranžových a meruňkových tónů až po hluboké červené, existuje nespočet možností, jak vybrat ten správný odstín právě pro vás. Tato barva se hodí pro ty odvážné a sebevědomé ženy, které si troufají na výrazný look, kterým zaujmou. Zůstanete u medové, která je sázkou na jistotu, nebo se necháte unést sytými zrzavými odlesky? Volba je na vás, ovšem ani jedním letos na podzim nešlápnete vedle.

Trendy barvy vlasů podzimu 2023: Bronde, měď i nepo baby blond

elle.cz

Jen medová to může být

Podzim je ideálním časem pro změnu, ať už se propíše do kterékoliv oblasti vašeho bytí. Můžete si osvojit nový rituál, naučit se novou věc anebo například – obarvit své vlasy. Nenabádáme vás k tomu, abyste všeho nechali a svou například doposud přírodní barvu měnili. Každý ať si s vlasy dělá, co se mu zlíbí! Medové a nazrzlé odstíny vlasů jsou perfektní volbou pro toto období, ovšem finální verdikt u kadeřníka je ve vaší režii. Důležité je vždy konzultovat zvolený odstín s profesionálem, který dobře odhadne barvu dokonale padnoucí tónu vaší pleti a stylu. Tak hlavu vzhůru, vstříc medovému podzimu!

Vlasový trend podzimu roku 2023: Seznamte se s technikou balayage

elle.cz

Zdroj: Allure, ELLE.com